Gop

Gaziosmanpaşa’ya değer katmaya geliyoruz

Seçime sayılı günler kala gücüne güç katmaya devam eden AK Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Hasan Tahsin Usta çalışmalarını yoğun ve hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

21 Mart Down Sendromu Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklarla kahvaltıda bir araya gelen Usta, çocukları bir belediye başkan adayı gibi değil, bir abi kardeş gibi yaklaşarak çocuklarla ilgilendi. Çocukların büyük sevgi gösterdiği Usta, oyunlarıyla destek veren çocuklar doyasıya eğlendi.

USTA’DAN DOWN SENDROMLU ÇOCUKLARA OKUL MÜJDESİ

Programda konuşan Usta,’ Kendilerini bir Belediye Başkan Adayı olarak değil bir abi, kardeş olarak kucakladım. Samimiyetleri ve sevgileri herkese örnek olmalı. Sadece belirli günlerde değil her zaman hatırlanması gerektiğini düşünüyorum. Down Sendromlu bireylerimiz yaşamın her alanında eşit haklara sahip olması, aileler ve toplumun bilinçlendirilmesi, toplumun engellilik algısını değiştirebilmesi için projeler uygulayan, farkındalık etkinlikleri yapan projeler üreteceğiz. 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü etkinlikleriyle amacımız toplumsal farkındalığı artırmak. Down sendromlu bireylerin toplumda iç içe olmalarına katkı sağlamak, hayatımızda ve toplumda ne kadar önemli rol oynadıklarını dair bilinci artırmaktır. Bugün burada duyarlı, gönüllü down sendromlu çocuklarımıza, kardeşlerimize, ailelerimize ve emeği geçen herkese, şahsım adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Gaziosmanpaşa’da Down Sendromu kardeşlerimizin ihtiyacını giderecek projelerimizi yapacağız. Bizim işimiz gönülleri yapmaktır. Biz Gaziosmanpaşa’da gençlere ve gelecek nesillere daha güzel bir Gaziosmanpaşa bırakabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Desteğinizle Gaziosmanpaşa’ya hizmet için geliyoruz.’ Diyerek Down Sendromlu çocukları bağrına bastı.

DESTEKLERİNİZLE GAZİOSMANPAŞA’YI YENİLEYECEĞİZ

Çalışmalarını işyeri ziyaretleriyle sürdüren Usta, firma yöneticileri ve çalışanları ziyaret ederek karanfil takdim etti. Gaziosmanpaşa ile ilgili projelerini anlatan Usta, desteklerinizle el ele vererek Gaziosmanpaşa’yı yenileyeceklerini söyledi. Çalışanlardan destek sözü alan Usta, “İnşallah yeni dönemde Gaziosmanpaşa’yı daha güzel daha modern bir ilçe haline getirerek Gaziosmanpaşa’mızı değiştireceğiz. Trafikten, alt yapıya, kentsel dönüşümden, sportif faaliyetlere birçok konuda geride kalan Gaziosmanpaşa’mızı bu dönemde sizlerin desteğiyle ilçemize marka katacak projeler ile değiştireceğiz. Bizim için asıl olan bu asil milletin geleceğidir, huzurudur, mutluluğudur. Yapacağımız hizmetlerde insani ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılayacak modern alanlarımızı birlikte oluşturacağız. Destek ve hayır dualarını alarak çıktığımız bu yolda yapacağımız hizmetlerde Gaziosmanpaşa’da büyük hizmetlere imza atacağız.’ Dedi.

Gaziosmanpaşa’da belirledikleri oy oranını geçme hedefinde olan Usta, yaptığı ziyaretlerle ve yaptığı çalışmalardan aldığı destekle Gaziosmanpaşa’dan rekor bir oy oranı alması bekleniyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top