Gop

Gaziosmanpaşa’da Devir – Teslim

30 Mart yerel seçimlerinde Gaziosmanpaşa’da %51 oy alarak Belediye Başkanım seçilen Hasan Tahsin Usta, eski Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol’dan Belediye Başkanlığı görevini devraldı.

10 Yıldır Gaziosmanpaşa‘da Belediye Başkanlığı görevini sürdüren AK Parti‘li Dr. Erhan Erol, 30 Mart Yerel Seçimleri’nde ki aday adaylığı sürecinde müracatta bulunmamıştı. Aday Adaylığı Sürecinde Diğer A. Adaylarının arasından sıyrılarak Aday gösterilen Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşa’lıların çoğunun oyunu alarak Belediye Başkanı seçildi.

tahsinustapage

Devir – Teslim Töreninde Konuşan Eski Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol yaptığı konuşmada”meşakkatli bir seçimden sonra Gaziosmanpaşa’da AK Parti bir seçim daha kazanmıştır. Allah Başbakanımızdan razı olsun. Türkiye’nin Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri var. Bizler de onun gölgesinde siyaset yapmaya hizmet etmeye çalıştık. Son seçimlerde ilçe teşkilatımızın katkılarıya Hasan Tahsin Başkanımız bu seçimlerde başarılı oldu. Rabbim bundan sonra yar ve yardımcısı olsun” dedi.

DEVİR – TESLİM VİDEOSU – ” Gönderi ”

Törende konuşan G.O.Paşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Yerel seçimlerin, Gaziosmanpaşa’ya ve ülkemize hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualar eşliğinde başkanlık makamına çıkarak emanet ettiğiniz görevi eski Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol’dan devraldık. Öncelikle seçim çalışmaları sürecinde bizleri yalnız bırakmayan ve oylarıyla destek olan Gaziosmanpaşa’lılara teşekkür ediyorum. Oy veren, vermeyen herkesin belediye başkanı olacağım. İlçemizi daha da ileriye götürecek olan tüm projelere açık olup bizlere ilçemizi yönetme yetkisini veren çok değerli Gaziosmanpaşa ‘lı hemşerilerimi gönülden selamlıyorum.” dedi.

10245517_443074162494421_794777957_n

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top