Sultangazi

Fıtrat Derneği Yaz Okulları Başladı

Fıtrat Derneği Yaz Okulları Başladı

“Eğlenerek öğrenmeye varmışınız “ sloganıyla ilgi çeken işiyalnızca eğitim olan Fıtrat Derneği Yaz okulları bu yıl daha yoğun katılımla başladı .

 

19 haziran 2014 Perşembe günü açılış töreni ile yaz okulları sezonunu açan fıtrat derneği   bir aylık yaz kampında Kuran-ı Kerim, Siyer, Ahlak, itikad, ibadet konuşlarının yanı sıra İngilizce dersi ve arada çeşitli eğlenceli etkinlikleri ile gözde dernekler arasına girdi .

 

Açılış konuşmasını Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı sayın Bekir Koç, Fıtrat Dernek Başkanı sayın Sıddık Karaduman, , Sultangazi Halk Eğitim Müdürü yaptı ve ardından , Orhan Gazi ilköğretim Okul Müdürü Abuzer Korkmaz, Müdür yardımcısı Mehmet Kızılay,Madef Yönetim kurulu üyesi sayın Mevlüt Doğan birlikte açılış Kurdelesini i Kesip hayırlara vesile olmasını dilediler . ardından öğretmenler odasında ikramlar sunulup müdür Abuzer Korkmaz’ın odasında kahve içtiler .

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı sayın Bekir Koç okul müdürüne ve Fıtrat derneğine Belediye başkanı Cahit Altunay Adına teşekkürlerini iletti ve bu tür etkinliğin faydalarından bahsetti memnuyetini dile getirdi.

Ders sonrası Eğlence

Öğlen saatine kadar ders alan alan 110 öğrenci   Başakşehir 2.etapta oyun parkına gidilerek saat 4 e kadar güzel vakit geçirdiler.

 

TÜM FOTOLARI  PUSULA HABER FACE DEN BAKABİLİRSİNİZ

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top