Sultangazi

Fıtrat Derneği Yaz Okulları Başladı

Fıtrat Derneği Yaz Okulları Başladı

manşet 3

“Eğlenerek öğrenmeye varmışınız “ sloganıyla ilgi çeken işiyalnızca eğitim olan Fıtrat Derneği Yaz okulları bu yıl daha yoğun katılımla başladı .

 

19 haziran 2014 Perşembe günü açılış töreni ile yaz okulları sezonunu açan fıtrat derneği   bir aylık yaz kampında Kuran-ı Kerim, Siyer, Ahlak, itikad, ibadet konuşlarının yanı sıra İngilizce dersi ve arada çeşitli eğlenceli etkinlikleri ile gözde dernekler arasına girdi .

 

Açılış konuşmasını Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı sayın Bekir Koç, Fıtrat Dernek Başkanı sayın Sıddık Karaduman, , Sultangazi Halk Eğitim Müdürü yaptı ve ardından , Orhan Gazi ilköğretim Okul Müdürü Abuzer Korkmaz, Müdür yardımcısı Mehmet Kızılay,Madef Yönetim kurulu üyesi sayın Mevlüt Doğan birlikte açılış Kurdelesini i Kesip hayırlara vesile olmasını dilediler . ardından öğretmenler odasında ikramlar sunulup müdür Abuzer Korkmaz’ın odasında kahve içtiler .

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı sayın Bekir Koç okul müdürüne ve Fıtrat derneğine Belediye başkanı Cahit Altunay Adına teşekkürlerini iletti ve bu tür etkinliğin faydalarından bahsetti memnuyetini dile getirdi.

fıtrat -derneği-yaz-okulu036-_MG_1303

Ders sonrası Eğlence

Öğlen saatine kadar ders alan alan 110 öğrenci   Başakşehir 2.etapta oyun parkına gidilerek saat 4 e kadar güzel vakit geçirdiler.

fıtrat -derneği-yaz-okulu oyun parkı 005-_MG_1371

 

TÜM FOTOLARI  PUSULA HABER FACE DEN BAKABİLİRSİNİZ

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top