Eyüp

Ferzan Özer’e Yenimahalleden sevgi seli

Ferzan Özer’e Yenimahalleden sevgi seli

CHP Eyüp Belediye Başkan Adayı Adayı Ferzan Özer Mahallelerden gelen toplantı taleplerine katılarak Eyüp için projeleriini halkla paylaşıyor.

CHP’den Eyüp Belediye Başkan Aday Adayı olan Ferzan Özer, Yenimahalle’de vatandaşlarla bir araya geldi. Konuşmasında projelerine de değinen Özer, oldukça yoğun bir dinleyici kitlesine hitap etti. Özer, konuşmasının sonunda Yenimahalle’de bulunan Vahit’in Kahvesi’nden alkışlarla uğurlandı. Toplantı sonrası yanına gelen vatandaşlar kendisi ile fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girdi. Yenimahallelilerin kendisini çok sevdiklerini söylediği Mehmet Akkanat isimli bir vatandaşta Başkan Aday Adayı Özer’in yanına gelerek ‘Sen bu başkanlığa yakışırsın’ dedi. Özer ise kendisine sarılarak teşekkür etti. Başkan Aday Adayı Özer’in yanına gelen bazı vatandaşlarda kendisine çiçek sunarak Özer’in CHP Eyüp Belediye Başkan Aday Adaylığını kutladı. Başkan Aday Adayı Özer daha sonra vatandaşlarla toplu bir fotoğraf çektirdi.

1 Comment

1 Comment

  1. m.fahir ünsalsoy

    Eylül 30, 2013 at 1:42 pm

    baba dan hatta dede den bir CHP li olacak tüm kalbimle destekliyorum sizi..inşallah bu düzene bir son vererek Eyüp te rantçılığa hırsızlığa düzensizliğe bir son vereceğiz hep beraber…başarılar diliyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top