Eyüp

Eyüplü Gençler Kültür Merkezi’nde Buluştu

Remzi Aydın: “Eyüp, gençliğin sesinin daha çok çıkacağı yer olacaktır…”

Numan Kurtulmuş: “Büyük medeniyet yolunda şehir, insan ve demokrasi. Türkiye’nin geleceğinin inşasıdır. Türkiye’nin güçlü bir şekilde ayağa kalkmasının sağlanmasıdır. Yeni Türkiye’nin korunmasıdır. Güçlü ve öncü Türkiye’nin korunmasıdır.”

“30 Mart ve sonrasında Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Türkiye’yi karıştırmak istiyorlar. Hiç korkmayın. Hiç çekinmeyin. Hiçbir şekilde güçleri yetmeyecek. Türkiye bu ileri istikamette yoluna devam edecek. “  Eyüplü gençler, Ak Parti Eyüp İlçe Gençlik Kolları’nın organize ettiği bir programda biraraya geldi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ak Parti Eyüp Belediye Başkan Adayı Remzi Aydın, Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Rasim Bozkurt, Ak Parti Eyüp Kadın Kolları Başkanı Tuba Akın, Ak Parti Eyüp Gençlik Kolları Başkanı Mesut Gümüştekin’le Eyüplü gençliğin katıldığı program büyük ilgi gördü.

BKZ_0653

BKZ_0737

Programda bir konuşma yapan Ak Parti Eyüp Belediye Başkan Adayı Remzi Aydın, gençliğe çok önem ve değer verdiklerini belirterek, “Eyüp inşallah gençliğin sesinin daha çok çıkacağı bir yer olacaktır. Bunun sözünü şimdiden veriyorum. Gençliğe verdiğimiz önemin bir göstergesi de bu akşamdır. Gençlerimiz için çok güzel projelerimiz var. Bunu her fırsatta dile getiriyorum. Gençlerimizin okul ve ev yaşantıları dışında bir spor, sanat dalıyla profesyonel olarak uğraşabileceği her mahalleye gençlik merkezleri yapacağız bunu çok önemsiyorum. Gençlerimizi profesyonel olarak bir spor ya da güzel sanatlar dalıyla ilgilenmeye yöneltirseniz onun kötü alışkanlıklardan da uzak tutmuş olursunuz” dedi.

BKZ_0757

Toplantıda söz alan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da, şunları söyledi: “Seçime bugünden itibaren 10 gün kaldı. Türkiye tarihi öneme hayiz olan bir seçime gidiyor. Belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi seçeceğiz. Ama bu seçim bunun çok ötesinde. Türkiye’nin hangi istikamete gideceğinin tayin edileceği bir seçim olacak. Özellikle genç kardeşlerimizin bu seçimin önemini çok iyi anlaması gerekiyor. Kalan 10 günlük süre içerisinde de etraflarına bir kere daha çok iyi anlatması gerektiğini düşünüyorum. Türkiye’de önemli işler yapıldı. Yolları, köprüleri yapmak, ekonomiyi zenginleştirmek, milli geliri arttırmak, imar işlerini yapmak milletimize karşı boynumuzun borcudur. Bunun ötesinde siyasetteki vazifemiz medeniyetimizi ihya ve ihşa etmektir. Yeni gençliğimizi bu istikamette inşallah en güzel şekilde yetiştirmektir. Yerel seçim olmasına rağmen “büyük medeniyet yolunda” ana slogan olarak seçilmiştir. Büyük medeniyet yolunda şehir, insan ve demokrasi. Türkiye’nin geleceğinin inşasıdır. Türkiye’nin güçlü bir şekilde ayağa kalkmasının sağlanmasıdır. Yeni Türkiye’nin korunmasıdır. Güçlü ve öncü Türkiye’nin korunmasıdır. Kendisine uluslararası alanda çizilenlere tek ayak üzerinde hazır ol bekleyen bir Türkiye değil, bir sözüyle Asya’dan Afrika’nın içlerine kadar Avrupa’nın ortasından Kafkaslar’a kadar herkesin hizaya geldiği bir Türkiye’yi kurmak boynumuzun borcudur.

Onun için Şeyh Edebali diyor ki; insanı yaşat ki devlet yaşasın. Aslolan insanı yaşatmaktır. İnsanı sadece bugünde yaşatmak değil. Bugünde insanı güçlü bir şekilde yaşatmak ve gelecekte yaşayacak insanların çok güçlü bir şekilde yaşayacakları zeminleri hazırlamak. 2023 hedefimizde. Türkiye’yi elli sene sonra, yüz sene sonra nerede görmek istiyorsunuz? İslam coğrafyasını bize büyük medeniyetimizi içinde bulunduğu bu şartlardan kurtarır, nasıl dünyanın en önemli medeniyetlerinden biri haline getiririz. Esas meselemiz budur. Türkiye’nin gücünü gösterdiğimiz, Türkiye’nin sırtındaki kamburları attığımız, Türkiye’yi her türlü vesayetten kurtardığımız için şimdi 30 Mart ve sonrasında Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Türkiye’yi karıştırmak istiyorlar. Hiç korkmayın. Hiç çekinmeyin. Hiçbir şekilde güçleri yetmeyecek. Türkiye bu ileri istikamette yoluna devam edecek.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top