Sultangazi

Eyüphan Gıda Dualarla Hizmete Açıldı

Sultangazi’nin tanınmış simalarından Yasin Sevinçhan’ın işletmeciliğini yaptığı Eyüphan Gıda dualarla hizmete açıldı.

Sultangazi Esentepe Mahallesi 2364 Sok. (Yavuz Sultan Selim Camii karşısı) adresinde hizmete verecek olan Eyüphan Gıda’nın açılış törenine Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve yönetimi,  Adıamanlılar Federasyonu Bakanı Hüseyin Sevinçtekin ve yönetimi, Gader Başkanı Mehmet Akıncı ve yönetimi, Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş ve yönetimi ile Yasin Sevinçhan’ın dostları ve akrabaları katıldı.

Dualar eşliğinde yapılan açılış töreni sonrasında işletmeyi gezen katılımcılar alışveriş yaparak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İşletmede sebze, meyve ve köy ürünlerinin satıldığını ifade eden Yasin Sevinçhan, yıllardır gıda sektöründe hizmet vermekte olduklarını ve açtıkları Eyüphan Gıda ile ikamet ettiği ilçede dost ve akrabalarımıza kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmak istediklerini belirtti. Sevinçhan, ‘Üreticiden alıp tüketiciye ulaştıracağımız kaliteli ve doğal ürünlerimizle hemehrilerimize hizmet sunacağız. Hem üreticimize katkımız olacak hem de doğal ürünleri dostlarımıza ulaştıracağız’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top