İstanbul

Eyüp Bayrak Güven Tazeledi

Sultangazi Sivas Platformu, Eyüp Bayrak’la Yola Devam Dedi

Sultangazi Sivas Platformu, olağan 2. Genel Kurulunu Zara Ekinli Spor Tesisleri konferans salonunda gerçekleştirdi.

Kurucu yönetim kurulu ile yola devam eden Sultangazi Sivas Platformu, kuruluşunun üzerinden geçen 1,5 yıl içerisinde birçok etkinliğe imza atarak, oluşturduğu çatı platformu ile sadece ilçede değil, İstanbul genelinde faaliyet gösteren birçok il derneğine örnek oldu.

 

Platformun çatısı altında toplanan dernek, vakıf ve federasyon temsilcilerinin katıldığı 2. Genel Kurul Toplantısına katılım beklenenin üzerinde oldu. Gençlik Kolları Başkanı Mükremin Kaya’nın sunumunu gerçekleştirdiği Genel Kurulda, kurucu Başkan Eyüp Bayrak ve Genel Sekreter Fazıl Ergüt, platformun çalışmalarını anlatarak genel kurul öncesi bilgilendirmelerde bulundular ve yeni oluşacak yönetim için hem platformun kurucu üyelerinin hem de platforma sonradan dahil olan üyelerin fikirlerinin öneminden söz ettiler.

 

Sırayla söz alan platform üyeleri, platformun kuruluş amaçlarından, yapılan çalışmalardan ve platformun hiç durmadan yoluna devam etmesinin öneminden söz ettiler.

Yeni oluşacak yönetim için gönüllü olan üyelerin platformun genel sekreterine yazılı olarak başvurması kararlaştırıldıktan sonra, üyelerin platformun bundan sonra da; kurucu Başkan Eyüp Bayrak’ın başkanlığında yoluna devam etmesi yönünde tavsiyeler sunması üzerine, Başkan Eyüp Bayrak’ın başkanlığa devam edip etmemesi katılımcıların oyuna sunuldu.

Genel kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alan kurucu ve mevcut Başkan Eyüp Bayrak ile yola devam kararı alındı.

Sultangazi Sivas Platformu, yeni üyelerin katılımı ile birlikte ve yönetime yapacağı takviyelerle, kuruluş amacı olan; “Birlikte sevgi toplumu yaratma” ilkesine uygun olarak, yoluna emin adımlarla devam edecek…

Kaynak: Ajans Akademi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top