Spor

Esentepespor Artık Es-Adıyamanspor olarak Esecek

Esentepespor  artık  Es-Adıyamanspor  olarak esecek

Süper Amatör Ligi 7. Grubun iddialı ekibi Sultangazi Esentepespor Kulübü yeni sezonda yeni isimi ES-Adıyamanspor adı altında  bomba transferleri fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.

Esentepe Adıyamanspor geçtiğimiz hafta gerçekleşen kura çekimleri ile 7. Grupta mücadele edeceğini öğrenmiş ve grubunda iddiasını sürdürmek için hazırlıklarına hız vermişti. Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden ES-Adıyamanspor, yaptığı teransferlerle göz dolduruyor.

Takımın antenmanlarını kaçırmayan kulüp başkanı Fatih Acar’ın kurulan takımdan memnun olduğu gözlemlendi. Acar, “Bu yılda iddialı bir ekiple sezona hazırlanıyoruz. Teknik kadrmuzla yaptığımız toplantılar sonucunda ekibimize bir kaç isim daha takviye etmeyi düşünüyoruz ve transferler için görüşmelerimiz sürüyor. Son yıllarda mücadele ettiğimiz her grubun en iddialı ekiplerinden biri olduk. Bu iddiamızı sürdürmek için kulübün her üyesi canla başla çalışıyor. Çok güzel bir yönetim, teknik ekip, futbolcu ve taraftara sahibiz. Yine bu sezon şampiyonluk parolasıyla yola çıkıyoruz” diyerek taraftarların her yıl olduğu gibi kulübüne sahip çıkmasını istedi.

ES ADIYAMAN ES

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top