Sultangazi

Esentepe’de MHP rüzgarı esti

Esentepe’de MHP rüzgarı esti

mhp-sultangazi-ilker2004-mhp esentepe (4)

MHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi İlker Doğanyılmaz, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Esentepe Mahallesini ziyaret eden Doğanyılmaz’a destek vermek için gelen MHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Rasim Acar ve beraberindeki heyet  Sultangazi ve İstanbul için MHP’ye destek istediler.

Seçimlere günler kala çalışmalarının temposunu artıran MHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı  İlker Doğanyılmaz, Sultangazililere projelerini ve yönetim anlayışını anlatıyor.

MHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Rasim Acar’ın da katıldığı Esentepe Mahallesi ziyaretine MHP’nin önemli isimleride eşlik ettiler.

Ziyarete MHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, MYK Üyeleri Erdem Karakoç,  Savaş Çolak, Musa Küçük, İstanbul İl Başkan Yardımcıları Zafer Karaosmanoğlu, Ayhan Aras, Sultangazi İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın, İlçe Teşkilatlanma Başkanı Yusuf Özer, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayları Cemal Kara, Alpaslan Ateş, Orhan Bircan, Mehmet İlgem, Betül Otman ve partililer katıldılar.

Esentepelilerin sevgi ve igisiyle karşılanan MHP’liler vatandaşlardan destek isterken, proje ve yönetim anlayışlarını anlattılar. MHP’nin önemli isimlerini karşılarında gören vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Günün geç saatlerine kadar süren ziyaret sonrasında gazetemize bir açıklama yapan MHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı  İnşaat Mühendisi İlker Doğanyılmaz, saha çalışmalarından oldukça memnun olduklarını, iktidarın halkın iradesini yok sayan tutumu nedeniyle sandığa gömüleceğini söyledi.

Foto Albümüne Facebook Sayfamızdan bakabilirsiniz

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top