Sultangazi

Esentepe Spor’dan bomba transferler

Esentepe Spor’dan bomba transferler

Süper Amatör Lignde mücadele eden Sultangazi Esentepe Spor Kulübü yaptığı transferlerle yeni sezona iddialı girmeye hazırlanıyor.

Esentepespor Bomba transferlerle geliyor  (1)

Sultangazi’nin başarılı kulübü Esentepe Spor her geçen yıl başarı grafiğini daha da yükseltiyor.

2015-2016 Sezonuna hazırlanan Sultangazi Esentepe Spor Kulübü yaptığı transferlerle yeni sezonda da iddiasını sürdürüyor. Son yıllarda futbol otoriteleri tarafından oynadığı grupların en iddialı ekipleri arasında gösterilen Esentepe Spor, yeni sezon için kan tazeleyerek bomba transferlere imza atıyor.

Başarılı takım kadrosunu korurken iddiasını daha da artırmak için transferler yapan kulüp Zara Ekinlispor’dan Ferhat Gökçe- Mehemet Aslan, Küçükköy’den Serhat Balcı,Öz Trabzon Spor’dan Selçuk Özkurt, EROK Spor’dan Fatih Akgün-Erdal Bakar , Arnavutköy Belediye’den Cemil Keskin’i renklerine bağlarken; takımın başarısında büyük katkıları olan Medet Demir ve Aykut Akçelik ilede sözleşme tazeledi.

Bu yıl lige daha iddialı bir şeklde hazırlandıklarını söyleyen Sultangazi Esentepe Spor Kulübü Başkanı Fatih Acar, “Geçen yıl başarılı bir sezon geçirmemize rağmen, çok az bir farkla bir üst gruba çıkamadık. Her yıl olduğu gibi bu yılda oynayacağımız grubun favorileri arasında olacağımıza inanıyorum.  Kulübümüzün emektarlarından Özkan Kurt hocamızla sözleşme yaptık. Özkan hocamızla yaptığımız istişareler doğrultusunda kadromuzu daha da güçledirmek için yeni trensferler yapmaya başladık. 6  Yeni futbolcumuzla sözleşme imzaladık ve transfer için görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

Teknik Direktör Özkan Kurt, önemli olanın takımda birlik ve beraberliğin tesis edilmesi olduğunu söyledi. Geçen yıllarda bu birliktelik ve saygıyı her zaman koruduklarını ve canla başla mücadele ederek başarılı sonuçlar aldıklarını ifade etti. Bu sezonda yeni transferlerin katkılarıyla taraftarların daha fazla mücadele eden, daha fazla zevk veren bir takım görecekleri  sözünü verdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top