Esenler

Esenlerde Binlerce Adıyamanlı Demokrasi İçin Yürüdü

Esenlerde Binlerce Adıyamanlı Demokrasi İçin Yürüdü

Esenler Dört yol meydanında binlerce Adıyamanlı Demokrasi ve milli iradeye karşı gösterdiği irade takdire şayandı. Başta Adıyamanlılar Vakfı olmak üzere onlarca Adıyamanlı STK’nın katılım ve katkılarıyla demokrasi ve milli iradeye karşı protesto yürüyüşüne binlerce vatandaş katıldı.

Yaşlı, genç, kadın, erkek kız ve küçük çocuk demeden Türk bayrağıyla Esenler dört yol meydanını ay yıldızlı bayraklarla dona

tan Adıyamanlılar adeta bir bayram havası yarattı.

Bu kutlu yürüyüşe ve demokrasi nöbetiyle alakalı programda başta Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy ile birlikte bazı STK Başkanları yaptığı konuşmada 15 Temmuz gecesi FETÖ Terör örgütünün düzenlediği Darbe kışkırtmasını kınayarak bu haince planın içinde yer alanları ve destek çıkanları lanetlediler.

Bu anlamlı günde Adıyamanlı hemşerileriyle omuz omuza giren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise FETÖ Terör örgütünün Türkiye nin parçalanması için haince düzenlenen planla birlikte bu ülkenin Başkomutanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmeye kalkması girişimi ancak şerefsiz, haysiyetsiz, onursuz ve namussuzların yapabileceği bir iş olduğunu söyleyerek darbeyi kışkırtmasını düzenleyen FETÖ terör örgütüne lanet yağdırdı.

Adıyamanlıların bu anlamlı gecesine damga vuran isimlerden bir tanesi ise hiç kuşkusuz bu geceye katılan yaklaşık 10 bin kişiye çiğ köfte ikramında bulunan hayırsever iş adamlarından Sait Aybak “Battalbey” çiğ köfte oldu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek