Esenler

ESADER Kuran Kursu Öğrencileri Piknikte

 

ESADER Kuran Kursu Öğrencileri Piknikte

Esenler Adıyamanlılar Derneği her yaz olduğu gibi bu yaz da küçük çocukların yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebilmesi için Kur’an kursu açtı. Bu yıl da sonuna yaklaşan kurs toplam 200 öğrenciye sahip. Dernek yönetimi ise çocukları eğlendirmek için Göktürk’te Esenler Belediyesi’ne ait mesire alanında bir piknik düzenledi.

Esenler Adıyamanlılar Derneği her yaz olduğu gibi bu yaz da küçük çocukların yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebilmesi için Kur’an kursu açtı. Bu yıl da sonuna yaklaşan kurs toplam 200 öğrenciye sahip. Dernek yönetimi ise çocukları eğlendirmek için Göktürk’te Esenler Belediyesi’ne ait mesire alanında bir piknik düzenledi. Pikniğe öğrenciler ve velileri katıldı.

Öğrencilere yemekleri elleriyle dağıtan ve bundan zevk duyduuğunu belirten dernek yönetimi; Başkan Yusuf Çiçek, Başkan Yardımcısı ve Kurucu Başkan Hüseyin Sevinçtekin, Başkan Vekili Üzeyir Oruç ve Başkan Yardımcısı Habip Ceylan katkıları bulunan herkese teşekkür ettiklerini özellikle yaşanan son olaylardan sonra herkesin kendi mahallesinde, bölgesinde çocuklara sahip çıkıp onları yetiştirmesi gerektiğini belirtti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek