Esenler

Dava Adamı Necmettin Erbakan Anıldı

Dava Adamı Necmettin Erbakan Anıldı

Merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Esenler’de anıldı. Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, Erbakan’ın tüm dünya Müslümanlarına örnek olduğunu söyledi.

Esenler Belediyesi, merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Anadolu’yu Mayalayanlar programında andı. Dörtyol Meydanı’nda gerçekleşen program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Program, Necmettin Erbakan’ın hayatının anlatıldığı sinevizyon gösterimiyle devam etti.

Gerçek Bir Dava Adamıydı

Gecede bir konuşma yapan AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, “Necmettin Erbakan Hoca tam bir dava adamıydı, hayatını bu toplumu geliştirmeye adadı. O’nun izinden giden devlet büyüklerimiz bugün Türkiye’yi idare ediyorlar. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştu.

 

Dünya Müslümanlarına Örnekti

Erbakan’ın örnek bir lider olduğunu söyleyen Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, “Erbakan Hocamız bu topraklarda çok derin bir iz bırakmış liderdi, dünyayı değiştirebilecek bir insandı. Bu toplumun gelenek, görenek, kültür, din ve diyaneti ile yetişmiş yöneticileri bizzat kendisi yetiştirmiştir ve onlar bugün ülkemizi yönetmektedirler. Merhum Erbakan Hoca fikirleri ve kurduğu sistemlerle tüm dünya Müslümanlarına örnek olmuştur” dedi.

Ammar Acarlıoğlu’ndan Ezgiler

Gecenin sonunda sanatçı Ammar Acarlıoğlu bir konser verdi. Birbirinden seçkin ezgileri Esenlerliler için seslendiren sanatçı, Esenler’de Ramazan’ın bir başka yaşandığını söyledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek