Esenler

Asım Gültekin Dergicilik Okulu’na Kayıtlar Başladı!

Esenler Belediyesi, merhum eğitimci-yazar Asım Gültekin’in adını taşıyan ‘Dergicilik Okulu’nun bu yıl 2. kez ev sahipliği yapacak. Lise ve üniversite öğrencilerine dergiciliğin inceliklerinin öğretileceği programa son başvuru tarihi ise 1 Nisan 2022.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Asım Gültekin Dergicilik Okulu, bu yıl da pek çok gencin dergicilik hayallerini gerçeğe dönüştürecek. 14-22 yaş aralığındaki gençlerin yer alacağı proje kapsamında öğrenciler, dergiciliğin inceliklerini ve kendilerine has içerik üretmeyi öğrenecekler. Gençlere yazı yazma hakkında temel beceri kazandırmayı ve yazmaya yönelik farkındalık oluşturmayı hedefleyen okul 12 hafta sürecek.

Kültür, sanat, edebiyat ve dergicilik alanında usta isimlerin eğitimci olarak yer alacağı programa kayıtlar [email protected] adresi üzerinden yapılacak. Adaylar ilgili adrese kısa özgeçmişlerini ve iletişim bilgilerini yazarak başvuruda bulunabilecek. Asım Gültekin Dergicilik Okulu ile ilgili detaylı bilgiye 444 00 73 nolu telefonlardan da ulaşılabiliyor.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek