Esenler

Esenler Belediyesinde Bayramlaşma

Esenler Belediyesinde Bayramlaşma

Esenler Belediyesinde Bayramlaşma

Esenler Belediyesinde Bayramlaşma. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle önce belediye personeli ile sonra da İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal ve Kaymakamlık personeliyle bayramlaştı.
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle önce belediye personeli ile bayramlaştı. Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ile belediye personelinin katıldığı bayramlaşma töreni Birlik Mahallesi’nde bulunan yeni belediye binasında gerçekleşti.

BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAYALIM
Bayramlaşma töreninde konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, bayramı bayram gibi idrak edebilmek gerektiğini belirterek “Aslında şu an İslâm dünyasında yaşanan acıların ortasında bayram etmek hiç içimizden gelmiyor. Bayramı sevinç içerisinde karşılamamız gerekirken derin üzüntü içindeyiz. Yine de bayram dostlarla beraber olmak, dostlukları ve kardeşliği yenilemek ve her şeyden önemli kardeşliği yeniden hatırlamaktır” dedi.
Belediye personeli ile tek tek bayramlaşan Başkan Göksu, personele aileleri ve dostlarıyla bayramlaşmayı ihmal etmemelerini tavsiye etti.

KAYMAKAMLIK’TA BAYRAMLAŞMA

Başkan Göksu buradaki törenin ardından AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, belediye başkan yardımcıları ve danışmanları ile birlikte Esenler Kaymakamlığı’na geçtiler. Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler Müftüsü Halil Şekerci ve Kaymakamlık personeliyle bayramlaşan Başkan Göksu, burada da Kaymakamlık çalışanlarının bayramını tebrik etti, ardından da hizmete yeni giren Kaymakamlık binasını gezdi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top