Esenler

Esader ve Bader’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Esader ve Bader’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Esader ve Bader’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri. Esenler Adıyamanlılar Derneği (Esader) ve Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (Bader) Yönetimleri 20 gün önce yeni belediye binasına taşınan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

Esenler Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ve Başakşehir Adıyamanlılar Derneği Başkanı Mehmet Özcan ile iki derneğinde yönetimlerinin yer aldığı ziyarette Eylül ayının sonunda Feshane’de düzenlenecek Adıyaman Tanıtım Günleri, İlçe de yaşayan Adıyamanlıların sorunları ile Türkiye gündemine dair konular konuşuldu.

 

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, kendisini ziyarete gelen hemşehrilerine teşekkür ederek onları yolcu etti.

Ardından Esader Yönetiminde yer alan Habib Ceyhan’ın Havaalanıı Mahallesinde açtığı Çiğköfte dükkanını ziyaret eden İki dernek yönetimi hayırlı olsun diyerek ikram edilen çiğköftelerden tattı.

Havaalanı Mah. Garanti Cd. Habeş Sk. No.1 Atışalanı / Esenler’de bulunan Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak’ın İstanbul’daki 208. şubesi olan Habib Ceyhan’ın işlettiği çiğköfte dükkanının önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile program son buldu.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top