İstanbul'daki Adıyamanlılar

Esader Kur’an Kursu’nda Görkemli Final

Esader Kur’an Kursu’nda Görkemli Final

Esenler Adıyamanlılar Derneği, Yaz Kur’an Kursu öğrencilerini görkemli bir final ile ağırladı.

haber15

 

Esenler Adıyamanlılar Derneği (ESADER)düzenlediği 2015 yaz kuran kursları muhteşem sezon finali programı, kendi merkez binasında gerçekleştirdi.

haber17

Programda sahne alan,yaz Kur’an kursu öğrencilerinden oluşan ilahi korosu ve şiirler  ile misafirlere duygulu anlar yaşattı. öğrenciler zaman zaman salonu dolduran izleyicilerde katıldıkları ilahilerle ile dinleyicileri coşturdu.

Konuşma yapan ESADER Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, imanlı bir gençliğin sorunlara çözüm olacağını, huzursuzlukları önleyeceğini söyledi.

haber1

Ardından sözü alan Esenler Müftüsü Halil Şekerci, hocasına saygılı imanlı bir nesil yetiştirmenin öneminde değindi.

haber4

En son konuşma Yapan Esenler Belediye Başkan Danışmanı Mehmet Kaya öncelikle Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun selamını söyledikten sonra, bir yöre derneği olarak bu kadar güzel bir hizmet verdikleri için ESADER yönetimine teşekkür etti.

haber2

Ardından, her sınıfın birincisine bir çeyrek altın ödül takıldı. ESADER başkanı Hüseyin Sevinçtekin ve yönetimi kursa katılan tüm öğrencilere saat takdim etti.

haber6

Yaz Kur’an kursu öğrencileri de kurs dönemi boyunca kendileriyle yakından ve duyarlı bir şekilde ilgilenen kurs hocalarına ayrı ayrı teşekkür ederek onlardan haklarını helal etmeleri temennisinde bulundular.

Programa ayrıca, Adıyaman’ın ünlü sanatçıları Gülistan ve Haşim Tokdemir de katıldı.

 

haber27

 

 

 

 

haber19

 

haber16

 

haber13

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top