Esenler

Metin Acar, ulusal basının ilgi odağı oldu

Metin Acar, ulusal basının ilgi odağı oldu

AK Parti İstanbul İl Başkanlığında yapılan temayül yoklamasında 2015 Genel seçimlerinin en genç milletvekili aday adayı olan Metin Acar ilk temayül yoklaması heyecanının yaşarken, ulusal kanalların ilgi odağı oldu.

İstanbul 3. Bölgede  1165 Milletvekili aday adayı için yapılan temayül yoklaması AK Parti İstanbul İl Başkanlığında yapıldı. Aday adaylarının heyecanı gözlerden kaçmazken 2015 genel seçimlerinin en genç aday adayı olan Metin Acar, görsel ve yazılı ulusal basının odak noktası oldu.

Metin Acar, ulusal basının ilgi odağı oldu

Metin Acar  basın mensuplarına verdiği demeçte, tatlı bir heyecan yaşadığını ve sonuçlardan umutlu olduğunu ifade etti. Acar,’ Burada gönüldaşlarımla birlikte olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Benim ilk sınavım ve inşallah başarıyla çıkacağıma inanıyorum.

AK Parti enlerin partisi. İnşallah beni de en genç milletvekili olarak  meclise taşıyacaktır. Sonuç ne olursa olsun bizde kaybetmek olmaz. Yine ülkemizi  bu hedeflere taşımak için bu davaya gönül vermiş, bu ideallere inanmış sevdalı yüreklerle birlikte canla başla çalışacağız’dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top