Elit Döner Törenle Hizmete Açıldı

Elit Döner Törenle Hizmete Açıldı

Ahmet Maraklı işletmeciliğinde Elit Döner Sulu Yemek ve Kahvaltı Salonu dost ve akrabalarının katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:25/A  adresinde hizmete açılan Elit Döner, özellikle bölgede eksikli çok hissedilen sulu yemek çeşitleriyle Sultangazililerin uğrak mekanlarından biri olmaya aday.

Açılış töreninin ardından bir açıklamada bulunan işletmeci Ahmet Maraklı, Sultangazi hızla büyüyen bir ilçe. İlçe nüfusunun yoğunluğunun artması bazı sektörlerinde  büyümesine ve gelişmesine neden oluyor. Gıda sektörü de ilçede en fazla gelişen ve gelişmekle birlikte kalitesini artıran bir sektör. Bizde bu sektöre  Elit Döner Sulu Yemek ve Kahvaltı ile atılıyoruz.

Kaliteli ürünler kullanarak lezzetli ürünlerimizi hijyenik bir ortamda üretip halkımızın beğenisine sunacağız. Elit Döner tavuk dönerde kullandığı ürün çiftlik tavuğudur ve haliyle lezzeti farklıdır. Özellikle ilçemizde sulu yemek üreten işletme sayısı az. Bizde bu talebi karşılayacak sulu yemek çeşitleri ve sabah kahvaltı çeşitlerimizle sektöre farklı lezzetlerimizle girdik. Bütün Sultangazilileri bu lezzetleri tatmaya davet ediyoruz’ dedi.

İletişim Adresi: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:25/A  Sultangazi

 Tel: (0212) 594 46 34 – (0552) 282 46 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir