Sultangazi

Elit Cafe & Kahvaltı Salonu Törenle Hizmete Açıldı

Elit Cafe & Kahvaltı Salonu Törenle Hizmete Açıldı

İşletmeciliğini  MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’in yaptığı Elit Cafe & Kahvaltı Salonu ilçe protokolünün katıldığı törenle hizmete açıldı.

Sultangazi Cebeci Mahallesi S Caddesi No: 22 adresinde hizmete açılan Elit Cafe & Kahvaltı Salonu’nun açılış kurdelesini Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahan Dursun, MHP MYK Üyesi İbrahim Ünal, İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mevlüt Kandemir ve Yönetimi, MHP meclis üyesi aday adayları, Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir, Cebeci Muhtar Adayı Muhammet Ayşan, MHP Belediye Başkan Adayları, spor ve iş dünyasının önemli isimleri ve çok sayda vatandaşın katıldığı bir törenle  kesildi.

Açılışta bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ‘Sultangazi’de yeni açılan her mekanın yeni umutlar ve yeni hayallerle açıldığını biliyoruz. İlçemize değer katacak, istihdamı artıracak, ekonomiye can katacak her türlü yatırımın yanında olacağız. Hayırlı olsun diyor Allah’tan bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından mekanı gezen katılımcılar ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet ettiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top