Sultangazi

Drejan Koşarlar Derneği’nin Yeni Başkanı İbrahim Taşdemir

Drejan Koşarlar Derneği’nin Yeni Başkanı İbrahim Taşdemir Oldu

Adıyaman ili Gerger ilçesi  Drejan Merkez Koşarlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği 5. olağan kongresini  Gaziosmanpaşa Yeşil Pınar Mahallesi’nde bulunan dernek merkezinde gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile giren İbrahim Taşdemir oy birliği ile başkanlığa seçildi.

Drejan Merkez Koşarlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği 5. olağan kongresini  dernek merkezinde gerçekleştirdi. Oldukça yoğun katılım gösterilen kongre öncelikle Gersoy-Der Eski Başkanı Mali Müşavir Ahmet Mancak başkanlığında kurulan divan heyeti seçildi.

Faaliyet raporunun okunmasının ardından, tek liste ile gidilen kongrede İbrahim Taşdemir başkanlığında ki  yönetim kurulu listesi açıklandı. Yapılan açık oylama ile oy birliğiyle yeni yönetim kabul edildi.

Daha sonra bir teşekkür konuşması yapan yeni başkan İbrahim Taşdemir, bu güne kadar güzel işlere imza atan herkese teşekkür etti. Birlik ve beraberlik içerisinde faaliyetlerini sürdüreceklerini ifade eden Taşdemir, dernekçiliğin bir hizmet yarışı olduğunu belirterek bütün üyelerin bu çalışmalara katkı sunmaları gerektiğini söyledi.

Dilek temenniler kısmında söz alan katılımcılar yeni yönetimin hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Kongrede Adıyaman Mutfağı’nın ikramları katılımcılar tarafından büyük beğeni kazandı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top