Siyaset

Dönmez, Davamız Yeni Bir Dünya

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Dönmez,  31 Mart yerel seçimlerinin bir dönüm noktası olacağını belirtti. Dönemez, ‘Milli Görüş belediyeciliğini yeniden hayata geçirmek için canla başla çalışıyoruz. Güçlü ve davasına inanan bir ekibiz ve biz kazanırsak Sultangazi kazanacaktır’ dedi.

İftira ve Karalama Kampanyaları Yapılıyor

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi adayı olan Mustafa Dönmez, projelerimizi halkımıza anlatmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam ediyoruz dedi. Dönmez, ‘Saadet Partisi olarak her seçim bölgesinde aday gösteren tek partiyiz. Partimiz ittifakların içerisinde göstermeye çalışanalar, büyük bir iftira ve karalama kampanyası içerisindeler.  

Bizim Davamız Dünyanın Kurtuluşu Üzerinedir

Biz bütün vatandaşların oylarına talibiz. Milli Görüş hiç kimseyi ayrıştırmaz, ayrıştıramaz. Bu ülke üzerinde yaşayan ve oy kullanma hakkına sahip herkes bizim seçmenimiz olabilir. Bizim bir davamız var bu dava ırk, cinsiyet, din, dil ayrımı yapmaz. Çünkü bizim davamız dünyanın kurtuluşu üzerinedir. Adaletli olmak dinimizin gereğidir. Bizim adalet anlayışımız dinimizin gereğidir.

Her Vatandaşın Belediyeden Hizmet Alacak, Başka Adreslere Göndermeyeceğiz

Milli görüş belediyeciliğinde hizmet size oy verene değil sorumlu olduğunuz bütün insanlaradır. Biz yönetime geldiğimizde vatandaşın hizmet alacağı tek adres, yetkili kurumlar olacaktır. Hiç kimseyi kapımızdan geri çevirmeyecek ve sıkıntısını çözmek için başka adreslere göndermeyeceğiz.

Adil olacak, rüşvet belasını sorumlu olduğumuz kurumlardan silip atacağız. İsrafı önleyecek,  hizmeti yerinde ve zamanında yapacağız. Belediyelerde büyük israflar var. Bu yersiz harcamalar nedeniyle de belediyeler borçlu ve faiz öder durumdalar. Biz Allah’ın izniyle belediyeleri faiz batağından kurtaracak, faize ödenen paraları hizmet olarak vatandaşımıza sunacağız.

Şeffaf bir yönetimle halkımıza hesap verecek bir anlayış getireceğiz. Her mahallede düzenleyeceğimiz halk meclislerinde, vatandaşımızın isteği doğrultusunda hizmette öncelik belirleyeceğiz. Biz yaptık oldu mantığı bizim anlayışımızda yok.

Güçlü bir kadroya sahibiz. Mühendislerimiz, iktisatçılarımız, mimarlarımız ve mühendislerimiz var. İnşallah başta Allah’ın rızası ve vatandaşın sıkıntılarını çözecek bir yönetimi Sultangazimize kazandıracağız’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top