Doğan, Üsküdar Hak Ettiği Değere Kavuşacak

Adıyamanlı tanınmış iş adamlarından ve 11. dönem İstanbul İl Meclis Üyesi Mehmet Saim Doğan’ın oğlu Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Adayı Nihat Doğan, CHP Belediyeciliğiyle Üsküdar Hak Ettiği Değere Kavuşacak’ dedi.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi 11. Dönem CHP Meclis Üyesi Mehmet Saim Doğan’ın oğlu Nihat Doğan CHP Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Adayı olmuştu. Seçim çalışmalarına aday adaylığı döneminden itibaren çalışmaya başlayan Doğan, Üsküdar’da sıkılmadık el bırakmamak için canla başla çalışıyoruz dedi.

Doğan, ilçeyi yönetmek için güçlü bir kadroya sahip olduklarını ve Başkan adayı Ahmet Kılıç’ın projeleriyle ilçeyi hak ettiği vizyona ulaştıracaklarını belirtiti. Nihat Doğan,’24 yıldır yaşadığım ilçe olan Üsküdar, İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri. Ama ne yazık ki ilçemiz hak ettiği değere kavuşamadı. Gerek tarihi gerekse doğal güzelliğiyle İstanbul’un değil Türkiye’nin gözdesi olması gerekirken, yerel yönetimlerin yetersizlikleri nedeni ile bu değeri kazanamadı. Biz büyük projelerle sahadayız ve Üsküdar’ı hak ettiği değeri kazandıracağız’ dedi.

Nihat DOĞAN Kimdir:

* 15 Şubat 1994 de Adıyaman’ın Gerger ilçesinde dünyaya geldi.

* 1995 yılında ailesiyle birlikte İstanbul’un Üsküdar ilçesine taşındı.

* İlk ve orta okulu Lütfi Erçin İlköğretim Okulunda okudu.

* Lise öğrenimine Çengelköy Lisesinde devam etti.

* 2012 yılında CHP Üyesi oldu.

* Şu anda aile şirketi olan Suitmen A.Ş’de yönetim kurulu üyesi olarak iş hayatına devam etmektedir.

* CHP Küplüce Mahalle çalışmalarında aktif görevlerde bulunmuştur.

*Şu anda aktif olarak CHP Üsküdar Gençlik Kollarında Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı görevini yürütmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir