Genel

DEMKA Tekstil Ailesinin Mutlu Günü

DEMKA Tekstil Ailesinin Mutlu Günü

DEMKA Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Emin Demir’in Oğlu Ayhan Demir  İstinye İbrahim Cevahir Düğün Sarayında düzenlenen görkemli bir düğün töreni İle dünya evine girdi .

Emin Demir ve Süleyman Demir kardeşler birlikte işlettiği yurt içi ve yurtdışı piyasanın tanınan firmalarından Demka tekstil aile şirketinin genel müdürlüğünü yapan Emin Demir’in oğlu  Ayhan Demir ile Kastamonu eşraflarından Fatma ile Fazlı Yıldırım’ın biricik kızları Dr.Ebru Yıldırm  İstinye İbrahim Cevahir Tesislerinde düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

 

Program yapımcısı  Yusuf Özpolat’ın sunduğu düğün törenine çok sayıda işadamı, İBB Meclis üyesi Zeynel Yılmaz, 2014 yerel seçimlerinde CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ali Acar, dernek başkanları ve her iki ailenin dost ve akrabalarının yanı sıra Demka Tekstilin yurtdışından davetlileri katıldılar .

.Latif Doğan’ın  muhyeşem sahne performansı ile sestendirdiği türküler ile eğlenen misafirler gece boyunca halaylar çekerek Demir ailesinin mutluluğuna ortak oldular. Özellikle uzak doğudan gelen misafirlerin  halaylara ve oyun havalarına katılarak gösterdiği performan geceye ayrı bir  renk kattı.

 

Katılımcılar yeni çift ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek mutluluklar dilediler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top