Genel

Darülaceze Sakinlerinden Umre Yolculuğu

Darülaceze sakini 20 kişi hayırsever işadamlarının katkılarıyla umre yolculuğuna çıkıyor.Kafile Umre yolculuğu için 10 günüğüne kutsal topraklara gidiyor.

Darülaceze sakini 20 kişi hayırsever işadamlarının katkılarıyla umre yolculuğuna çıkıyor.Kafile Umre yolculuğu için 10 günüğüne kutsal topraklara gidiyor.

darulaceze_MG_0707

Bu sabah düzenlenen kahvaltılı program da konuşan Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan “ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Burada kalan yaşlılarımız bizim başımızın tacı onlar bilge insanlarımız bugün de hazırlıklarını yaptılar Umre’ye gidecekler. Bize bu imkanı sağlayan hayırsever iş adamlarımız Ulusoy, İkram ve Ekrem Turizm’e şahıslarınızda teşekkür ediyorum. İnşallah sizlerde kutsal topraklara gidip Kabe’yi ilk gördüğünüz de onlar dualarınızdan nasiplenen insanlardan olurlar. Kafile Şefi olarak Dr. Çiçek Şenal Hanımefendi, Refakatçi olarak ise Sosyal Hizmet uzmanlarından Hemşirelere kadar gerekli olan gerekli olan herkes gidecek” dedi.

page

Umre’ye gidecek grup hayırsever iş adamlarına ve Darülaceze Başkanına teşekkür ettiler.

Ekrem, İkram ve Ulusoy Turizm Sahipleri yaptıkları konuşmalarda “Sizlere hizmet etmek bize mutluluk veriyor bütün teknik imkanları seferber eden Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan’a teşekkür ediyorum. İnşallah bu olayı gelenekselleştirerek sayıyı 50’ye çıkartmayı planlıyoruz. Oraya gittiğinizde her türlü imkan’a sahip olacaksınız. Kendinizi evinizde hissetmeniz için gereken her şey yapılacak” dediler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top