Genel

Cuma Ateş “50. Yılı ilçenin en gözde mahallesi haline getireceğiz.”

50. Yıl Muhtar adayı olarak 3 Adıyaman federasyonunun desteklediği Cuma Ateş, mahalle sakinleri ile sık sık bir araya gelerek istişarede bulunuyor. 50. Yıl Mahallesi’ni ilçenin en gözde mahallesi haline getirmek için projeler üreten Ateş, gösterilen güvene layık olacağıma söz veriyorum dedi.

cuma ateş (1)

Adıyaman, Kahta ve Gerger federasyonlarının istişaresi sonucunda 50. Yıl Mahallesi’nde mahalli seçimlere Cuma Ateş’le girme kararı almıştı. 3 Adıyamanlı federasyonun desteğini arkasına alan Ateş, ‘ Bizi bu makama layık gören hemşerilerime şükranlarımı sunuyor ve onlara layık bir muhtar olacağıma söz veriyorum.’ dedi. Cuma Ateş mahalle sakinleriyle her fırsatta bir araya gelerek istişarede bulunuyor.

cuma ateş (2)

Hafta sonları seçim irtibat bürosunda düzenlediği kahvaltılı toplantılarla mahalle sakinleri ile bir araya gelip, mahalleli ile fikir alışverişinde bulunarak sıkıntılara ortak çözüm üreten Ateş, hafta içi gündüzleri esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunup akşamları irtibat bürosunda toplantılar düzenliyor. Mahalle sakinlerinin ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Cuma Ateş, yaşam standartları yüksek bir mahalle için destek istiyor.

cuma ateş (3)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top