İstanbul'daki Adıyamanlılar

ÇO-BER Derneğinden Muhteşem Açılış

Adıyaman İli Kahta ilçesi Erikdere,Çobanlı,Sako ve Horik Köyleri Sosyal Yardımlaşma Derneği 03 Mart 2019 Pazar günü 50. yıl mahallesi B.Caddesinde bulunan merkez binasında muhteşem bir törenle açıldı .

Adıyaman İli Kahta ilçesi Erikdere, Çobanlı, Sako ve Horik Köyleri Sosyal Yardımlaşma Derneği 03 Mart 2019 Pazar günü 50. Yıl Mahallesi B. Caddesinde muhteşem bir törenle açıldı.

Adıyaman İli Kahta ilçesi Erikdere, Çobanlı, Sako ve Horik Köyleri Sosyal Yardımlaşma Derneği ilçe protokolünün  katıldığı törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı haluk Bozkurt, Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, HDP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cevdet Konak, belediye meclis üyesi adayları, STK temsilcileri, muhtarlar, muhtar adayları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde bir selamlama konuşması yapan Başkan Miktad Çevik, katılımcıları selamlayarak bu özel günümüzde bizlerle beraber olan bütün katılımcılara teşekkür etti. Derneğin kurulmasında emeği geçen hemşehrilerine de teşekkür eden Çevik, yapacakları projeler konusunda bilgilendirmede bulundu.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan belediye başkan adayları, STK’ların önemine vurgu yapıp, yapacakları projelerden bahsederek destek istediler.

Program derneğin kurulmasında katkıları olanlara plaket takdimi ile son buldu.

1 Comment

1 Comment

  1. Ömer doğru

    Mart 3, 2019 at 8:37 pm

    Hey masalllah alllah dayim etsin yolun açık olsun abi hayirli uğurlu olsun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top