Bağcılar

Cımık-Der Açıldı

Bağcılar Güneşli Evren Mahallesinde Adıyaman Gerger ilçesi Cımık (Güzelsu )derneği dualarla açıldı .

Cımık-Der Açıldı

Bağcılar Güneşli Evren Mahallesinde Adıyaman Gerger ilçesi Cımık (Güzelsu )derneği dualarla açıldı .


FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ !

22 haziran 2014 günü saat 15:00 güzel bir açılış töreni ile açılan Cımık Güzelsu Köyü Sosyal yardımlaşma ve Kültür Derneği yoğun bir katılım ile dualarla açıldı.

Açılışa Adıyamanlılar Vakfı Başkan Vekili Mustafa Karlı ve yönetiminden Mehmet Yalçın, İzzet Ayaz, Adıyaman Gergerliler Federasyonu Başkanı (GER-FED) Av. Ali Acar, Adıyaman Kahtalılar Federasyonu(KAHTA-FED) Başkanı Av. Ali Yücel ,Adıyaman Gergerliler Derneği (GERSOY-DER)Başkanı Mahmut Özdemir ve yönetiminden Mustafa Çimen, Abdullah Özdemir, Gerger Gürgenliler Dernek Başkanı Sultangazi Belediye Meclis Üyesi İsmail Akkaya, Kahta Akdoğan Köyü Dernek Başkanı Hacı Konan ,katıldı ve birer selamlama konuşması yaparak tavsiyelerde bulundular .

Erdinç;”Derdi olmayanın derneği olmaz”

Açılış Kuran tilaveti ile başladı daha sonrasında açılış Konuşmasını yapan Güzelsu Dernek Başkanı Saadettin Erdinç derneğimizin tüm hemşehrilerimiz için hayırlı olur inşallah diyerek bir sözü güne damgasını vurdu ” Derdi olmayanın derneği olmaz “dedi ve ikramlarla sohbetle devam etti kim bir dernek kuruyorsa bi derdi vardır demek ki onların sorunları var çözmek için bir araya geliyorlar.”

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ !

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top