Çimen ve Girit Ailesinin Mutlu Günü

Adıyaman’ın tanınmış simalarından Mustafa Çimen’in kızı Hülya Huriye Çimen Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda yapılan nikah törenin de Osman Girit ile hayatını birleştirdi. Nikah aktini Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, nikah şahitliğini CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi İsmail Akkaya’nın gerçekleştirdiği törende dostları ve akrabaları Çimen ve Girit ailelerini yalnız bırakmadılar.

9 Mart Cumartesi günü kıyılan nikahın ardından 10 Mart Pazar günü İstanbul Wedding House İbrahim Cevahir Sosyal Tesislerinde yapılan düğün töreninde Çimen ve Girit ailesinin dostları ve akrabaları salonu doldurdular.

Adıyamanlı tanınmış simaları buluşturan düğün töreninde, Çimen ve Girit ailesi mensupları misafirleriyle yakından ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

Düğün töreni sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Mustafa çimen, ‘Bu mutlu günümüzde katılımlarıyla bizleri onurlandıran dostlarımıza ve akrabalarımız canı gönülden teşekkür ederim. Katılımlarıyla mutluluğumuzu taçlandırdılar’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir