Sultangazi

ÇİĞDER’den AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek

ÇİĞDER’den AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek

İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf ve Sanatkarlar Yardımlaşma Derneği (ÇİĞDER) Battalbey Grup tesislerinde sahur programı düzenledi. Programda bir konuşma yapan ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak 24 Haziranda yapılacak seçimlerde AK Parti ve Cumhurbaşkanına tam destek vereceklerini açıkladı.

Battalbet tesislerinde düzenlenen sahur programına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Milletvekili Şirin Ünal, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av Abdurrahman Dursun, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Baykurt, Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu, STK temsilcileri, ÇİĞDER üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak, ülkenin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini ve Türkiye’nin gelişmesine,  bölgede ve Dünyada söz sahip olmaması için dış güçlerin oynadıkları oyunun farkında olduklarını belirtti.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerde AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a canla başla destek vereceklerini belirten Aybak, tüm İslam aleminin Kadir gecesi ve Ramazan Bayramını kutlayarak Allah’tan hayırlar diledi.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av Abdurrahman Dursun, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Baykurt ve AK Parti Milletvekili Şirin Ünal, 24 Haziran seçimlerini önemine değinerek daha güçlü bir Türkiye için canla başla çalıştıklarını ve kim ne yaparsa yapsın halkın desteğiyle her güçlüğün üstesinden geleceklerini ifade ettiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top