İstanbul

ÇİĞDER’de Sait Aybak Güven Tazeledi

ÇİĞDER’de Sait Aybak Güven Tazeledi

İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkarlar Derneği (ÇİĞDER), olağan kongresini dernek merkezinde gerçekleştirdi. Kongreye mevcut başkan Sait Aybak tek liste ile girerek oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

Kurulduğu günden bu yana sektör ile ilgili sıkıntılar ve gelişmeler hakkında yoğun bir çalışma sergileyen ÇİĞDER, olağan kongresini dernek merkezinde gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile giden ÇİĞDER’de mevcut başkan Sait Aybak güven tazeleyerek oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

Kongre sonrasında bir teşekkür konuşması yapan ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak, derneği sektörün sıkıntılarını güç birliği içinde çözmek için kurduklarını hatırlatarak, geçmişte olduğu gibi bugünde aynı birlikteliği daha da güçlendirerek büyük işlere imza atacaklarını ifade etti.

Derneğin yapacağı faaliyetler hakkında da bilgi veren Aybak, duydukları güvenden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti.

Kongre sonrasında Çakır Menemen ve Kahvaltı Salonu’nda kahvaltı yapan ÇİĞDER Yönetim Kurulu üyeleri kahvaltı sonrasında hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Yeni Yönetim Kurulu:

Sait Aybak ,Ömer Turan, Hasan Yaşar, Şükrü Alpaydın, Orhan Güzelaydın,  Veysi Akıncı, Derviş Aybak,  Hasan Gencalp,  Erhan Güzelaydın,  Sabri Azgın, Eren Olgun,  Mehmet Kamar, Ramazan Bilgin, Murat Yaşar, Mehmet Demirhan, Sami Keskin

ÇİĞDER Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri:

Aynur Güzel, Yunus Demiral, Derviş Yaşar, Derviş Aybak, Yılmaz Koca, Ceyhun Baba, Ahmet Turan, İrfan Aybak,  Orhan Koca, A. Rahman Ulutaş,  Mehmet Alpaydın,  A. Rahman Taştekin,  M. Emin Yardımcı, Ahmet Aybak, Hasan Aybak,  Aziz Turan, Mahmut Turan,  Osman Gündüz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top