Sultangazi

ÇİĞDER’de Ömer Turan dönemi

(ÇİĞDER) 2. Olağan Kongresini Sultangazi Cebeci’de bulunan merkez binasında gerçekleştirdi. ÇİĞDER Başkanlığına kongreye tek liste ile giren Ömer TURAN getirildi.

ÇİĞDER’de Ömer Turan dönemi

Istanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkarlar Derneği (ÇİĞDER) 2. Olağan Kongresini Sultangazi Cebeci’de bulunan merkez binasında gerçekleştirdi. ÇİĞDER Başkanlığına kongreye tek liste ile giren Ömer TURAN getirildi.
Son yıllarda gıda sektörünün büyüyen devi çiğköfteciler Derneği ÇİĞDER 2. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Kongreye ortak karar üzerine tek liste ile giren Ömer Turan ve ekibi ÇİĞDER’in yeni yönetimine getirildi.

yeni başkan Ömer Turan

Kongre de bir konuşma yapan eski başkan Ömer Aybak, gün itibariyle güçlü bir yapıya sahip olduklarını ve bu yapının gelecek yıllarda daha aktif olarak güzel projelere imza atacağını söyledi. Esenler’de bu yıl ilki yapılan Çiğköfte festivalinin gelecek yıllarda daha fazla katılım ve etkinliklerle gerçekleşeceğine inandığını söyleyerek, ‘Başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği bir hizmet yarışıdır. Biz elimizden geldiği kadarıyla hizmet etmeye çalıştık. Bu konuda bütün üyeleriizin desteğini aldık. Bizi destekleyen bütün üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum dedi.
Oylama sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Başkan Ömer Turan, birlik içerisinde yapılan kongreden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti ve güveninize layık olmak için canla başla çalışacağının sözünü verdi. Yapılacak projeler hakkında kısa bir bilgilendirme veren Turan, aylık istişare toplantılarında bu konuların ayrıntılarıyla masaya yatırılacağını ifade etti. Sektörde merdiven altı imalatın sonunu getirerek, sektörü daha saygın bir hale getirmek için mücadele edeceklerini söyleyen Turan, üye sayısını da 1000’in üzerine çıkarmak için gayret göstereceklerini söyledi.

Kongrede bir konuşma yapan OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, birlik içerisinde olmanın önemine değindi. Yaşar, geçmş yıllarda sektörü yıpratmak için yapılan haberler karşısında dernek olarak dik durduklarını ve bu yalan haberleri bertaref ettik dedi.

Konuşmaların ardından üyeler dilek ve temennilerini belirttiler.

YÖNETİM KURULU İSİM LİSTESİ

Ömer Turan (Genel Başkan), Orhan Güzelaydın (Başkan Vekili), Hasan Yaşar (Başkan Vekili), Sait Aybak (Başkan Vekili), Veysi Akıncı (Genel Sekreter), Osman Atan (Sayman), Şükrü Alpaydın (Yön. Krl. Üyesi), Mehmet Kamar (Yön. Krl. Üyesi), Mahmut Turan (Yön. Krl. Üyesi), Derviş Yaşar (Yön. Krl. Üyesi), Sabri Azgın (Yön. Krl. Üyesi), Mehmet Ulutaş (Yön. Krl. Üyesi), Yasin Gündüz (Yön. Krl. Üyesi), Mehmet Demirhan (Yön. Krl. Üyesi), Sadi Keskin (Yön. Krl. Üyesi)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top