İstanbul

CHP’li Belediyeden Ramazan Ayında Göbek Şov

CHP’li Belediyeden Ramazan Ayında Göbek Şov

Silivri Belediyesi 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günü Selimpaşa Mahallesinde “Topatan Kavunu ve Bamya Festivali” adıyla bir etkinlik düzenledi.

Silivri Belediyesi ve Selimpaşa’lı vatandaşlar Ramazan-ı Şerif Ayında olmamıza ve Filistin de Müslüman Kardeşlerimizin Katledilmesini hiç dikkate almayıp doyasıya eğlendi.

 

Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altuğ ikilisinin beraber verdiği konser öncesi Eski Dansçı Yeni Sanatçı “Sevtuğ Kasapbaşoğlu” sahne aldı. Kasapbaşoğlu giydiği kıyafetle dikkat çekerken şarkı söylerken eski mesleği olan dansçılığın hünerlerini de sergiledi. Ramazan-ı Şerif Ayında böyle bir ekinlik düzenleyen Silivri Belediyesi’nin “Topatan Kavunu ve Bamya Festivali”ne CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve İlçe Yöneticileri, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş ve Yönetimi, CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, İl ve ilçe Tarım Müdürlüğü yetkilileri, ilçe kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, dernek ve oda başkanları katıldı. Silivri Belediyesi ve Selimpaşalılar Ramazan Ayına hiç girilmemiş gibi eğlendi ve göbek attılar .

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar‘a  sormak istiyoruz bu festival Ramazan Ayından önce veya sonra yapılamaz mıydı ?

İŞTE HABERİN VİDEOSU

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top