Siyaset

CHP’li Acar’ın seçim bürosu hafta sonu tıklım tıklım.

CHP’li Acar’ın seçim bürosu hafta sonu tıklım tıklım

Yaklaşan yerel seçimde adaylıklar belirlenmesinin heyecanı sürerken CHP aday adayları durmaksızın çalışıyorlar. Esentepe ve Cebeci KİM marketlerin karşısında açtığı seçim büroları ile çalışmalarına hız veren Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Av.Ali Acar hafta sonunda ziyaretçilerini ağırlıyor. Bu hafta sonu da seçim bürosunu tıklım tıklım dolduran ziyaretçilerine nasıl belediyecilik anlayışı getireceklerini şu sözleri ile ifade etti.

 

ACAR ; Değerli yoldaşlar kıymetli hemşehrilerim sevgili çok değerli sultangazililer hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
Bizler sosyal topluluklar olarak; özgürlük,eşitlik, adalet ve emeğe saygıyı baz alan sosyal belediyeciliği yaşama geçirmek için alanlardayız.
Hümanist yani insancıl yaşam standartların hayatın her alanını kuşatması için çaba ve emek sarf edeceğiz.
Hukukun üstünlüğünü egemen kılarak, sosyal barışın mutlak reel kabul edildiği bir düzen için alanlardayız, karşınızdayız.
Bireysel veya toplumsal kararlarda olası yaşanacak mağduriyetlerin, rantların, ihale ve yolsuzlukların olmaması için mutlak sivil otoritenin de istişaresini ,denetimini baz alan katılımcı sosyal belediyeciliği esas alanlar olacağız.
Bölgede yaşanan trafik keşmekeşliğine son vermek için karşınızdayız
Yanlış politikalar sonucu eğitimde oluşan, 80’li ,90’lı mevcut sınıfları eğitim ve öğretimin yeterli normlara getirilip,25 kişilik sınıflar oluşturacağız . Yarınımız olan çocuklarımızı daha mürehfeh bir geleceğe hazırlayıp, aynı çağı ve zamanı yaşayan bireyler yetiştirmeye katkı veren sosyal belediyeciliği yaşama yansıtacağız.
Sosyal, kültürel, Sanatsal,sportif ve çevre odaklı hayatın var olduğu; yaşayan şehir ve yaşayan Sultangazi’yi baştan yaratmak için adayım ve CHP olarak oylarınıza talibiz.
Özellikle evlerde spastik veya rehabiliteye muhtaç çoçuk, ergin ve yaşlıların tesbit edilip, sosyal norm ve hukuksal çerçevede yaşama katılması,yaşama tutunması ve gerekli desteğin verilmesi için koşulları yaratan bir sosyal belediyeciliği yaşama geçireceğiz.
Hesap veren , şeffaf belediyecilik sistemini egemen kılan , sosyal demokrasiyi yaşam alanlarına ve yönetimde söz sahibi olduğu kurumlara yansıtan bir yerel yönetim için karşınızdayız.
Çevresel sorunlara duyarlı, yeşil alanların asgari yaşam standardında olduğu ve bir çekim merkezi olacak Sultangazi’yi yaratacağız.
Yanı başımızda bulunan akciğerlerimiz olarak kabul edilen, kuzey ormanlarını koruyarak; yaşama bir nefes, bir huzur ve bir mutluluk katmak için yeniden hayata sokacağız.
Taşeron sistemini kaldırıp, özgürlükçü sosyal belediyecik normları çerçevesinde yeniden dizayn edilip halk ve hak odaklı yaşam standardını en üst seviyeye çıkaran bir belediye olacağız .
Hülasa bizim iktidarımızda ötekisi olmayan ayrıma tabi tutulmayan dini, dili, ırkı mezhebi ne olursa olsun biziz diyecek,bir değişim ve dönüşümü yaşatacak, sizlerin iktidarını kuracak bir sosyal belediyecilik anlayışı ile geliyoruz.
İşte bu duygu ve düşüncelerle hepinizi selamlıyor Allaha emanet ediyorum hoşçakalın sağlıcakla kalın .

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top