Bağcılar

CHP’li Acar İl Başkanlığı binasının açılışına 85 araçla katıldı

CHP’li Acar  İl Başkanlığı binasının açılışına 85 araçla katıldı

 CHP’nin İstanbul İl Başkanlığı binasını yerinin küçük    olmasından dolayı  levente yeni yerine taşınan  İstanbul il örgütü   açılışına Genel Başkan  Kılıçdaroğlu .İ.B.B. adayı Sarıgül , İstanbul il başkanı Salıcı ve partililer birlikte açtılar.

Av. Ali Acar Gövde gösterisi yaptı

Sultangazi’den  CHP Belediye Başkan Aday  Adayı Av. Ali Acar  20 otobüs , 85 özel araç ve bin kişilik partili ve yoldaşları ile miting alanına katıldı .

 Yoğun ilgiden dolayı açılışın olduğu yere 5 saatte ulaşan Kemal Kılıçdaroğlu’nun  Açılış AKPARTİ’ye yüklendi  konuşmasında Kılıçdaroğlu :CHP’nin bekçisi olmak benim için onurdur. Bana memur Kemal dedi, çiftçi Kemal dedi, emekli Kemal dedi, eyvallah dedik.

Yolsuzluk yaptılar ortaya çıktı. Efendim diyor, devletüte çeteler var.. Şimdi mi gördün çeteleri. Malı götüreceksin, sen ayakkabı kutusu partisisinin artık.

Orduya da kumpas kurdun diyorlar şimdi. Biz diyorduk. Ergenekoncu olduk. Şimdi mi gördün? Çeteler var diyorsun. Yargıyı, emniyeti ele geçirmişler. Ya sen değil miydin ne isterseniz verirdik diyen.

Kapı kapı dolaşıyor, devlette çeteler var diyor. 4 bakanın, kendisinin, çocuklarının mal varlıklarını açıkla dedim. Açıklamadı. Burnunuzdan fitil fitil getirecek bu millet.

Bir banka müdürünün evinde 4.5 milyon doların ne işi var? Haram paraysa neden savunuyorsun? Bunlar malı götürüyorlar. Ne diyor, büyük yolsuzluk ve rüşvet operasyonu. Cemaat ile iktidar çarpışıyormuş. Ben Cemaat falan anlamam. Hükümette sen varsın.

SARIGÜL’Ü DAVET ETTİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasının sonunda yanına İBB adayı Mustafa Sarıgül’ü anons etti ve yanına çağırdı.İkili kol kol selam verdi. 4. Levent’teki il başkanlığının açılışını beraber  yaptılar. Bu sırada salonda “Çare Sarıgül” sloganları atıldı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top