İstanbul

CHP Sultangazi Muhteşem Aday Tanıtım Programı

CHP Sultangazi Muhteşem Aday Tanıtım Programı

CHP Sultangazi Muhteşem Aday Tanıtım  Programı 

chp sultangazi meclis üyesi tanıtım IMG_0614

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan adayı Av. Ali Acar, Esentepe Mahallesi’nde bulunan seçim irtibat bürosunda düzenlediği bir programla belediye meclis üyesi adaylarını örgüte tanıttı. chp sultangazi meclis üyesi tanıtım IMG_0671

 Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi’de Av. Ali Acar başkanlığında yerel seçimlere hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde belediye meclis üyesi adaylarını belirleyen CHP, Yüksek seçim kuruluna verilen listedeki Belediye Meclis Üyesi adaylarını düzenledikleri bir programla parti örgütüne tanıttı.

chp sultangazi meclis üyesi tanıtım IMG_0639

Esentepe seçim irtibat bürosunda yapılan tanıtım programına partililer yoğun ilgi gösterdi. Seçim irtibat bürosunu tıka basa dolduran partililer, yerel seçimler için var güçleriyle çalışma sözü verdiler.

Toplantının sunuculuğunu yapan Sultangazi CHP Seçim Yürütme Komitesi Başkanı Hıdır Karataş, ‘Sayın belediye başkanımız Av. Ali Acar’ın  bir birinden değerli yol arkadaşlarını sizlere takdim etmekten onur duyuyorum diye başladığı sunumunda belediye meclis üyesi adaylarını tanıtırken katılımcıların coşkusu ve attığı sloganlar tanıtım programını bir miting havasına bürüdü.

Acar;Sizlerin sesi olmaya geliyoruz.

Çalışa çalışa başaracağız sloganları eşliğinde  konuşmasına başlayan CHP Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Av. Ali Acar, katılımcıları selamlayarak hoş geldiniz dedi. Birbirinden değerli meclis üyesi adaylarıyla karşınızda olmaktan gurur duyuyorum diyen Acar,  ‘ Bizler inandık, varız dedik  ve görüyorum ki sizlerin gözlerinde, yüreğinde bizde  burayı alacağız diyorsunuz.  Bizler 81 ilden gelen vatandaşlarımız kucaklayacak, Sultangazimizin aydınlık yarınlarını kuracak  bir yönetim kadrosuyla karşınızdayız.  Sultangazimizin her kademesindeki sorunlara ulaşabilecek, çözüm üretebilecek aydınlık yüzleri sizlerle tanıştırdık. Bizler ötekisi olmaya, ayrıştırmayan bir yönetim olarak Sultangazi’yi yönetmek için karşınızdayız’ diyen Acar, yirmi yıldır Sultangazi’de ikamet ettiğini ve Sultangazi’nin modern bir şehir haline getirmek için aday olduğunu söyleyip eğitimden, çevreye, sağlık ve sosyal donatı alanları için hazırladıkları projelerden bahsetti.

İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla sosyal belediyecilik anlayışını hakim kılmak için geliyoruz diyen Acar, sizlerin sesi olmaya geliyoruz dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top