Genel

CHIALS SHOES 65. AYMOD FUARINDA

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) işbirliği, T.C Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB desteğiyle organize edilen AYMOD Fuarı, bu yıl 65’inci kez ziyaretçilerine ev sahipliği yaptı. 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara katılan Paloma Ayakkabı, Chıals Shoes markası ve modelleriyle fuarın en gözde stantlarından bir oldu.

Başta Türkiye olmak üzere Rusya, Ukrayna, Pakistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, İran, Irak ve Ürdün gibi yakın coğrafyada yaşayan 600 milyona yakın insanın ayakkabı ihtiyacını karşılar nitelikteki fuarda, B2B ikili iş görüşmeleri de gerçekleştirildi. Katılımcı firma ve ziyaretçilere yeni iş fırsatlarının sunulduğu fuarda, özel etkinlikler ve seminerler de düzenlendi.

Paloma Ayakkabı bu yıl 65. AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’na Chıals Shoes markasıyla katıldı. Farklı model ve ürün kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Chıals Shoes standı, fuarın en çok ziyaret edilen firmalarından biri oldu.

Paloma Ayakkabı Genel Müdürü Eşref Yıldırım, ‘Hızla gelişen ve Pazar payını her geçen yıl artıran Türk Ayakkabı sektörü gelecek yıllara büyük hedeflerle hazırlanıyor. Türkiye’de 12 bine yakın işletme ile 300 bin kişiye istihdam sağlıyor. Pandemi nedeni ile zorlu bir yılı geride bıraktık. Bu fuarın sektöre hız kazandıracağı inancındayız. Standımızda birçok ülkeden gelen ziyaretçileri ağırladık. Paloma Ayakkabı olarak bizlerde her geçen gün pazar ağımızı genişletiyoruz. Gelecek yıllarda dünya piyasasında Türk firmaların daha aktif rol alacağına inanıyor ve bu gayretle çalışıyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top