Sultangazi

Ceylan Unlu Mamulleri Dualarla Hizmete Açıldı

Bahçelievler AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve GADER Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Kodak Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Ceylan Unlu Mamulleri ve Kafeteryanın altıncı şubesini Sultangazi İsmetpaşa Mahallesinde ilçe protokolünün katıldığı bir törenle dualarla hizmete açtı.

İsmetpaşa Mahallesi Ordu Cad. No: 264 adresinde hizmete açılan Ceylan Unlu Mamulleri ve Kafeteryanın açılış törenine Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, AK Parti eski Milletvekili gazeteci yazar Mehmet Metiner, Bahçelievler AK Parti İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, Yeni Dünya Vakfı Başkanı Mahmut Göksu, Adıyaman Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, GADER Başkanı Mehmet Akıncı ve yönetimi, Adıyamanlılar Vakfı mütevelli heyeti üyesi Ramazan Aksoy, Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Aksoy, Sultangazi Belediye Başkan Danışmanı Abuzer Korkmaz, Sultangazi Belediye başkan yardımcısı Yakup Dalkılıç, Kartal Cumhuriyet Savcısı Ali Doğan, A Haber muhabiri Mehmet Karataş,  STK başkan ve temsilciler ve Kodak ailesinin dostları ve akrabaları katıldı.

Kurdele kesimi ve yapılan duaların ardından birer selamlama konuşması yapan katılımcılar Allah’tan bol ve bereketli kazanlar dileyerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Açılış töreninin ardından mekanı gezen katılımcılar ikramlar eşliğinde sohbet ederek, alışveriş yaptılar. Ürün kalitesi ve hizmete tam not veren katılımcılar Kodak ailesine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Misafirleriyle yakından ilgilenen Şerafettin Kodak ve kardeşleri gün boyunca misafirlerini karşılayarak ikramlarda bulundular.

Tören sonrasında bir açıklama yapan Şerafettin Kodak, açılış törenine katılan ve çelenk gönderen dostları ve akrabalarına teşekkür etti. Kodak, ’25 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz ve altıncı şubemizin açılışını Sultangazi’de  gerçekleştirdik. İşletmemize özel spesiyallerimiz ve konseptimizle İstanbul’un 4 ilçesinde işletmelerimiz var.

Özel lezzetlerimizi tatmaları için bütün Sultangazilileri işletmemize bekleriz’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top