Arnavutköy

Çalış; Nihat Yılancı’yı Destekliyoruz

Çalış; Nihat Yılancı’yı Destekliyoruz

Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi muhtar adayı Nihat Yılancı’ya destek veren Kahtalılar Federasyonu, Başkan İrfan Çalış ve yönetim kurulu üyeleri Yılancı ile birlikte ziyaretlerde bulundular. Kahtalılar Federasyonu Başkanı İrfan Çalış  hemşehrimizin  sonuna kadar yanındayız dedi.

nihat yılancıIMG_9476

Gaziosmanpaşa  Karadeniz Mahallesi muhtar adayı Nihat Yılancı   gecesini  gündüzüne katarak   çalışıyor.  Adıyaman nüfusunun yoğun olduğu Karadeniz Mahallesi’nde Yılancı   hemşehrilerinden yoğun ilgi görüyor.

Kahtalılar Federasyonu Başkanı  İrfan Çalış , Geldibuldu Köyü Dernek Başkanı  Cemal Yılancı ve yönetimi  hemşehrilerine  destek olma amacı ile  hafta sonu  çalışmalara katıldılar.

Gün boyu ziyaretlere katılan Kahtalılar Federasyonu Başkanı  İrfan Çalış , ‘Biz seçim sürecine girmeden önce ortak bir karar almıştık.  Federasyon olarak her mahalleden  seçime  giren  muhtar adayı  hemşehrilerimizi teke indirmeyi,  tek adayı destekleyeceğimizi söylemiştik. Bu bağlamda  Sultangazi Esentepe Mahallesinde  İlyas Şahin , 50.Yıl Mahallesi’nde  Cuma Ateş’i desteklediğimizi açıklamıştık. Bu desteği göstermek için buradayız. Bu çalışmalarımızı İstanbul genelinde sürdüreceğiz” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top