Sultangazi

Cahit Altunay’ın zafer kutlaması Sultangaziyi sokağa döktü.

Cahit Altunay’ın zafer kutlaması Sultangaziyi sokağa döktü.

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cahit Altunay’ın zafer kutlaması  Milli Futbol takımın zaferi gibi halkı sokağa döktü  araçlar şehir içinde tur attı havai fişekler havada uçuştu . Altunay, “Yeni başkanlık binamızın önünde sizlerle böyle kucaklaşmak her zaman hayalimdi” dedi.

ahitSeçimi açık ara önde kazanan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı binlerce vatandaş yeni belediye binası önünde karşıladı. Oy oranlarının açıklanmasının ardından sokaklara dökülen Sultangazili vatandaşlar, ellerinde bayrakları ile başkanlık binasına koştu. Başkanlık binasında halkı selamlayan Sultangazi Belediye Başkanı ve adayı Cahit Altunay, “Yeni binamızın önünde sizlerle böyle kucaklaşmak her zaman hayalimdi. Bir 5 yıl daha hizmetinizi omuzlamak benim için bir şereftir. Hiçbir ayrım yapmadık. İnsanı insan olarak sevdik. Kardeşlerimizi kardeş olarak gördük. Irk, mezhep ayrımına asla gelmedik. Sultangazi bunun karşılığını sandıklarda verdi” dedi.
Yeni projelerinden bahseden Cahit Altunay, “40 bin metrekarelik bir meydan yapacağız, tramvay derdinden de metro ile kurtulacağız. Biz demek hizmet, sevgi, iş, çalışmak demek. Buradan söylüyorum asla sizi mahcup etmeyeceğim, başınızı yere eğdirmeyeceğim. Bundan sonra gençlere, bütün engellilerimize, yaşlılarımıza yine aynı sıcaklıkta hizmete devam edeceğiz. Sultangazi’de yaşamaktan gurur duyacaksınız” diye konuştu.
Bütün sıkıntılara rağmen milletin tercihlerini bildiğini ifade eden Başkan Altunay, insana hizmeti ibadet kabul ettiklerini söyledi.

Cahit Altunay’dan Teşekkür Konuşması

1465403_635249289874437_1063212149_n

Cahit Altunay’dan Teşekkür Konuşması

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bizlere inanan ,çalışmalarıyla destek verip yanımızda olan ,sevdasını bir kez daha tazeleyen tüm Sultangazili kardeşlerime can-ı gönülden şükranlarımı sunuyor saygıyla selamlıyorum.Teşekkürler Sultangazi…

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top