Güncel

Cahit Altunay Mazbatasını Aldı

Cahit Altunay Mazbatasını Aldı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve belediye meclis üyeleri, ilçe seçim kurulundan mazbatalarını aldılar. Sultangazi’nin kurucu belediye başkanı olan Başkan Altunay, ikinci dönemlerinde bir çok sorunu çözülmüş bir ilçede görev yapacaklarını ve çok daha büyük hedeflerle göreve başladıklarını söyledi.

_82T8597

Sultangazi’nin kurucu belediye başkanı olan Cahit Altunay, seçimlerde oylarını %10 artırarak göreve geleceğini iddia etmişti. Oylarını hedeflediği oranda artıran Altunay bugün ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak ikinci dönem için göreve başladı.

30 Mart yerel seçimlerinde % 58,5 oy oranıyla yeniden başkan seçilen Altunay bu dönem daha güçlü bir şekilde göreve başladı. Bu gün ilçe seçim kuruluna mazbatasını almak için 37 AK Parti Belediye Meclis üyesi ile birlikte giden Altunay mazbatasını aldı.

İlçe Seçim Kurulu çıkışında Belediye Meclis Üyeleriyle basın mensuplarına poz veren Belediye Başkanı Cahit Altunay gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bu seçimlerde halkımız bir kez daha bize görevi tevdi etti. Destek ve güvenlerinden dolayı bütün Sultangazililere canı gönülden teşekkür ederim.

Çok daha fazla çalışacağımız bir dönem başlıyor. Bu dönemde de çok değerli bir ekiple Sultangazi’ye hizmet etmek için gayret göstereceğiz. İlk dönem makam koltuğu bile olmayan bir başkan olarak göreve başladık. Allahıma binlerce şükürler olsun ki bu gün İstanbul’un en modern belediye binalarından birine sahibiz.

altunay sultangazi_82T8787

İnandık ve çok çalıştık.Yüce Mevlam’da çalışmalarımızın semeresini verdi ve başımız dik, alnımız açık olarak halkımızdan bir daha görev istedik. İşte bu gün ikinci dönem için mazbatamızı aldık. Bu dönem için büyük hedeflerimiz var. Daha çok çalışarak Sultangazi’yi İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri yapacağız.

Seçimlerde olduğu gibi hizmetlerde de haklımızın desteğini bekliyorum. Ve inanıyorum ki tek yürek ve tek bilek olacak, hedefimize ulaşacağız’ şeklinde konuştu.

Daha sonra yeni belediye binasındaki makam odasında belediye meclis üyeleri ve belediye personeliyle bir araya gelen Altunay, burada da kısa bir konuşma yaparak seçimlerde büyük özveriyle çalışan yol arkadaşlarına teşekkür etti.

 

AK PARTİ MECLİS ÜYELERİ

 1. Timur Soysal
 2. Ali Başkaya
 3. Öznur Altuntaş
 4. Eyüp Erdal
 5. Ahmet Yıldız
 6. Hakan Ceylan
 7. Serpil Kocakara
 8. Nazif Ersan
 9. Erdal Uçar
 10. Ahmet Demiray
 11. Hayretdin Gürses
 12. Fevzi Dülger
 13. Fatma Elif Doğruyol Şahin
 14. Yunus Akkuzu
 15. Hamdi Karaoğlan
 16. Hacı Orhan
 17. Yusuf  Kızıldağ
 18. Mahmut Yılmaz
 19. İzzet Açıkgöz
 20. Melike Kırtay
 21. Oktay Şamdanlı
 22. Osman Yaşar
 23. Aslan Yavaşkan
 24. Turan Tekeoğlu
 25. Aynur Keleş
 26. Cengiz Sarıca
 27. Bekir Koç
 28. Mehmet Çevik
 29. Serdar Ayduğan
 30. İlker Aksu
 31. Recep Tilki
 32. İsrafil Taşçı
 33. Mustafa Demir
 34. Hasan Esat İlhan
 35. Rıdvan Durmaz
 36. Ercan Kuşoğlu
 37. İmdat Kamacı

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top