Genel

Bizim Formülümüz Aşktır

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar yerel seçim geçtiğimiz aylarda verdiği seçim startının ardından her gün artan bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gazi Mahallesi’nde bulunan Eski Kahtalılar Derneğini ziyaret eden Akpınar, Milli Görüş iktidarında huzur ve sükunet ortamı oluşturacağız’ dedi.

hasan_akpinar_eski_kahtalilar_dernegi_ziyareti_01

Seçim çalışmaları kapsamında Eski Kahtalılar Derneğini sabah saatlerinde ziyaret eden Akpınar ve ekibini sabah kahvaltısında ağırlayan Kahtalılar uzun süre misafirleriyle sohbet ettiler.Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkanı Hasan Akpınar ve kurmayları yerel seçimlere aylar kala çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Sultangazi’nin her karışına ayak basma ve her eli sıkma parolasıyla yola çıkan Akpınar, ziyaretleri sırasında neden Milli Görüş anlayışının iktidara hakim olması gerektiğini anlatıyor.

Kahvaltı sonrasında bir selamlama konuşması yapan Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan adayı Hasan Akpınar, bu sıcak karşılamadan dolayı katılımcılar teşekkür etti. Gördüğü  birlik ve beraberlikten memnun olduğunu belirten Akpınar, bu birlik ve beraberliğin artarak devam etmesini dua ederek diledi.  Akpınar, “  Bu birlik ve beraberliğinizi Allah bozmasın. Sultangazimizin sorunları bitmiyor. Çözülebilecek sorunlar mevcut yönetim tarafından ya çözülmüyor yada göstermelik yapılan çalışmalarla göz boyanıyor. Tabi göstermelik yapılan çalışmalar birkaç ay içerisinde işlevini kaybediyor ve sıkıntılar sadece birkaç ay ötelenmiş oluyor. Bu arada harcanan paralar vatandaşın üstüne büyük külfetler getiriyor.  Tüyü bitmemiş yetimin hakkını başkalarına peşkeş çekiyorlar. İşte Milli Görüş belediyeciliği en başta vatandaşın hakkını koruyarak rantın, rüşvetin, yandaşçılığı ortadan kaldıracak bir anlayış. Toplumsal sıkıntıları giderecek, özellikle gençlerin kötü alışkanlıklara meyil etmemelerini sağlayacak, gençlere toplum içerisinde etkin bir birey olmanın yolunu açacak bir sistemle, madde bağılılığının hızla arttığı bir ortada onlara güzel ortamlar sunacak, ahlak değerlerini pekiştirecek bir anlayış için yola çıktık.

Bu çocukları bizim çocuklarımız. Bu gençler bizim geleceğimiz. Gençlerimizin bu boşa harcanan enerjilerini doğru bir projelerle faydalı hale getirmek bizim görevimiz. Biz gençlerimize sahip çıkmaz isek bazı şer odakları sahip çıkar.

Biz sadece belediyecilik hizmeti vermek için gelmeyeceğiz. Toplumsal sıkıntılara çözüm üretmek, huzur ve sükunet ortamı oluşturmak için geleceğiz. Huzurun, sevginin, karşılıklı anlayışın olmadığı bir ortam ne kadar modern olursa olsun, hiçbir anlam ifade etmez. Önce toplumsal kardeşliği kuracak, sonrasında hep birlikte birbirimizden sorumlu olduğumuzun bilincine vararak ilçemizi huzurlu, refah seviyesi yüksek bir hale getireceğiz. Tabiki bunu bir kişinin sağlaması mümkün değil. Hep birlikte el ele vererek yapabiliriz. İşte Milli Görüş anlayışı bu. Önce birlikteliğimizi pekiştirecek, sonrasında da çevremizi toplumsal mutabakatla inşa edeceğiz. Ben değil biz olacağı ki başaralım’ diyen Akpınar, Milli Görüş belediyecilik anlayışının Türkiye siyasi tarihindeki önemini örnekler vererek hatırlattı.

Milli Görüşün tek partisi Saadet Partisi olduğunu söyleyen Akpınar, ‘ Bütün bu sıkıntıları inşallah Milli Görüş belediyeleri çözecek. Çünkü bizim formülümüz aşktır. Biz aşkla çıktık yola. Adil, şeffaf ve katılımcı bir belediyeciliği merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın ifadesiyle bizler Allah rızası için yapıyoruz. Hırsızlıktan, yolsuzluktan, kayırmaktan arındırılmış bir belediyecilik anlayışı ile yandaşa değil vatandaşımızın yararına projelerimizle geliyoruz İnşallah’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top