İstanbul

Binlerce Adıyamanlı Ali Acar’a destek İçin Buluştu

 Binlerce Adıyamanlı  Ali Acar’a destek  İçin Buluştu

adıyamanlılar buluşması 001-IMG_9397

Acar, bu seçimde kendinize destek isteyeceksiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av Ali Acar’ı hemşerileriyle buluşturan ‘Başkanımız Adıyamanlılarla Buluşuyor’ programına Adıyamanlılar yoğun ilgi gösterdiler. Binlerce Adıyamanlının hemşerilerine destek vermek için geldiği programda katılımcılar salona sığmadılar.

Adıyamanlı sivil toplum kuruluşlarının birlikte organize ettiği ve CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı olan hemşerileri Av. Ali Acar’a destek olduklarını göstermek amacıyla düzenlenen programda Adıyamanlılar programın düzenlendiği Salon Venedik’i tıka basa doldurdular.

Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av.Ali Acar’a sevgisini ve desteğini gösteren Adıyamanlılar Cebeci Parkı’nda bulunan 600 kişi kapasiteli Salon Venedik’te izdiham oluştu.  2000’e yakın katılımcının katıldığı toplantıya  CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı , Adıyaman Eski Milletvekili Şevket Köse, CHP İstanbul İl Başkan yardımcısı Olgun Çelik, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Tüy,Adıyamanlılar Dernek Başkanı Mehmet Deniz,partililer ve hemşerileri katıldı.

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı salona girişinde ‘Adıyaman sizinle gurur duyuyor’ sloganlarıyla karşılandı.

Programda kısa bir selamlama konuşması yapan CHP Sultangazi Seçim Yürütme Komitesi Başkanı Hıdır Karataş, ‘ Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkanımız Sayın Av. Ali Acar ile birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Siz Adıyamanlıların evladınıza gösterdiğiniz teveccühle 31 Mart sabahı CHP’nin bayrağını  en yüksek noktaya dikeceğiz’ dedi.

Sloganlar ve alkışlar eşliğinde konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar hemşerilerinin bu ilgisine teşekkür ederek konuşmasına başladı. Bu toplantının bir istişare toplantısı olduğunu söyleyen Acar, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı  ve Adıyaman Eski Milletvekili Şevket Köse’nin kendilerini yalnız bırakmadığını bu duyarlılık ve destekten dolayı da canı gönülden teşekkür ederek minnettarlığını belirtti.

Aday adaylığı başvurusunun ardından 6 ay geçtiğini ve 6 aydır geceyi gündüze katarak çalıştıklarını söyledi. Bu emeğe katkı sunmak isteyen yönetiminde de bulunduğu GERSOY-DER yöneticilerine ayrıca teşekkür eden Acar, ‘Bu toplantıda çıkan sinerjinin Adıyamanlı hemşerilerimize sirayet edeceğine inandığımız için hemşerilerimle  bu toplantıyı ortak kararla aldık. Biz Adıyamanlılar olara bu tür siyasi örgütlenmelere çok uzağız. Ana bir noktada çok şanslıyız, sevgili il başkanımız yanımızda. İki yıl önce başkanımızla tanışma imkanımız olmuştu ve o gün İstanbul’da CHP’nin iktidarını kuracağız söylemine olan inancına bende katıldım’ diyen Acar, bu güne kadar siyasette hiç yer almadığını, iki yıldır STK’larda görev aldığını ifade etti.

Programdan Sonra Dernek başkanları ile yaptığı istişare Toplantısı

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top