Sultangazi

Binali Yıldırım Sultangazililerle Buluştu

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’de bir dizi programa katıldı. Esnaf ziyaretinde bulunan Yıldırım’a Sultangazililer sevgi gösterisinde bulundular.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalrı kapsamında Sultangaziyi ziyaret etti. STK ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Yıldırım daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu. İlçe gençlik kollarının hazırladığı programda gençlere seslenerek sorularını cevaplandıran Binali Yıldırım, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden sağlık çalışanlarının gününü kutladı. MHP ve AK Parti ilçe başkanlığı ziyaretinden sonra ilçeden ayrılan Yıldırım, Sultangazi’ye daha fazla hizmet vereceklerinin vaadinde bulundu.

Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda STK temsilcileri, kanaat önderleri, iş adamları ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti iktidarında ülkenin her tarafının şantiye ye döndüğünü ifade etti. Yıldırım, ‘AK Parti iktidarında kimseyi ayrıştırmadan herkese eşit hizmet verildi ve verilemeye devam ediyor. Doğu ve Güneydoğu’ya bizden önce yatırım yapılmamış ihmal edilmişti. Bizim zamanımızda yapılan yatırımlarla fiziki ihtiyaçlar karşılanırken, bölgeyi terörden arındırarak barışın, huzuru tesis ettik’ dedi.

Yıldırım, konuşmasında Sultangazi projelerine de değindi. Projeleri ile ilgili konuşan Yıldırım, “Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattıyla aralarında Sultangazi’nin de bulunduğu 24,5 km mesafedeki 8 ilçeyi birleştireceğiz. Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay hattında, Karadeniz Mahallesi istasyonundan aktarma yaparak trafiğe takılmadan yolculuk edeceksiniz” diye konuştu.

Daha sonra AK Parti Sultangazi Belediye Başkanı Adayı Av. Abdurrahman Dursun ile birlikte esnaf ziyaretlerinde buluna Yıldırım’a vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Binali Yıldırım, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle ziyaret etti. Yıldırım burada sağlık çalışanlarının bayramını kutladı, hastane de bulunan hastalarla fotoğraf çektirdi.

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ak Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde düzenlediği programda gençlerle buluştu. Programda gençlerin sorularını cevaplayan Yıldırım, gençlerin yoğun isteği üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı aradı. Telefon bağlantısıyla salonda bulunan gençlere seslenen Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne dikkat çekerek, “Bu seçim bildiğiniz gibi bir beka meselesidir. Ve bu meselesinde karşımızda zillet ittifakı vardır. Terör örgütleri vardır. Ve bu terör örgütlerine karşı hep birlikte el ele vererek inşallah bu zillet ittifakını 31 Mart’ta sandığa gömmeye hazır mıyız?” diye sordu. Programa katılan gençlerde hep birlikte “Evet” diye cevap verdi.

MHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Yıldırım, daha sonra Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top