Sultangazi

Bilgi Yarışması Ödülleri Dağıtıldı

İlim Yayma Cemiyeti Sultangazi Şubesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “Kitap Okuma ve Bilgi Yarışması”nda dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı.

İlim Yayma Cemiyeti Sultangazi Şubesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde lise öğrencileri arasında düzenlenen “Kitap Okuma ve Bilgi Yarışması”’nda dereceye girenlere ödülleri törenle dağıtıldı. Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Sarayı’nda yapılan ödül törenine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Fevzi Dülger,  akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

belediyeödülC82T1359-20140530

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul’un fethinin 561. Yıldönümünü kutlayarak başladığı konuşmasında, “Sultangazi’de okuyan bir gençliğin oluştuğunu görmek bizleri sevindiriyor. Fatih Sultan Mehmet’in görmeyi isteyeceği bir İstanbul’da yaşıyoruz” diye konuştu. Sultangazi Belediyesi’nin eğitime yönelik çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Altunay, başarılı ortaokul ve lise öğrencilerini yurtiçi ve yurtdışı gezileriyle ödüllendirdiklerini söyledi.

belediyeödül2-20140530

Programda İlahiyatçı yazar Ahmet Saban’ın Temel Dini Bilgiler kitabını okuyan öğrenciler arasında yapılan bilgi yarışmasında dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.

belediyeödülC82T1447-20140530

Yarışma sonucunda Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde okuyan Derya Şahin, Sultangazi Atatürk Lisesi’nden Emrah Sülük ve Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Kübra Durmuş dereceye girerek ödül aldı.

belediyeödülC82T1417-20140530

belediyeödülC82T1411-20140530

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top