Arnavutköy

Bilal Usta’dan İzmit’e Büyük yatırım

Bilal Usta’dan İzmit’e Büyük yatırım

Adıyamanlı Çiğköfteci Bilal Usta’nın İzmit merkez şubesinin açılışı dün gerçekleşti. İzmit’in En büyük Çiğköfte salonunu hürriyet caddesinde hizmete açtı.

 

Merkez binasını da Sakarya’ya taşıyan  Türkiye genelinde 120,  kocaeli’nde ise 11 şubesi bulunan Adıyamanlı Çiğköfteci Bilal Usta’nın İzmit Şubesi’nin açılışı Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş gerçekleştirdi.

Bilal Güzelaydın,  İzmit Hürriyet Caddesi, Tatlıcı Mahmut Usta’nın yanında hizmete girdi. İş yerinin açılışına Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Aydınlık, Adıyamanlı Çiğköfteci Bilal Usta fabrikası Bölge Müdürü Ruhan Aktay ve Fabrika Müdürü Ömer İlhan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Açılış öncesinde gerçekleşen mehteran konseri büyük beğeni topladı. Açılışta bir Konuşma yapan Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş Bilal usta’nın Takdir ettiği bir işadamı olduğunu çiğköftenin dönerden sonra dünyaya açılacak bir yiyecek olduğunu standartlara uygun üretildiğini yeni işyerinin de hayırlı olmasını diledi.

Toplam 120 metre kare alana sahip olan, 4 katlı, 50 kişi kapasiteli iş yerinde 5 personel görev yapacak. Kocaeli’nin en büyük çiğ köftecisi olma özelliğine sahip olan Bilal Usta’da açılışa özel olarak 1 ton pilav dağıtıldı. İş yerinde ayrıca açılışa özel olarak 2 gün boyunca çiğ köfte ve şerbet dağıtılacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top