Güncel

BİDEF’ten Savaşa Hayır, Barışa Evet Paneli

BİDEF’ten Savaşa Hayır, Barışa Evet Paneli

ßidef(ßitlis Dernekler Federasyonu)’nun Van Kahvaltı Sofrası Beylikdüzü Şubesinde düzenlemiş olduğu Basın açıklamsı programında toplam 250 kişi katıldı.

12055110_1651089285176327_1537835019_o

Bidef Başkanı Yaşar İzsiz’in açılış konuşması ile başlayan program, Federasyon Basın Sözcüsü Soner Şarkçı’nın Basın bildirisini okuması ile son buldu.

bidef

ßidef(ßitlis Dernekler Federasyonu)’nun Van Kahvaltı Sofrası Beylikdüzü Şubesinde düzenlemiş olduğu Basın açıklamsı programında davetli olan basın mensupları ve Federasyona bağlı bulunan dernek başkan ve yöneticilerine ( Sanatçı ve İş adamları)açıklamalarda bulundular.Açılış konuşmasını yapan BİDEF (ßİTLİS DERNEKLER FEDERASYONU) Yönetim Kurulu ßaşkanı Sn. Yaşar Izsiz açıklamalarında günümüz günümüz olaylarında bulunan hoş olmayan olaylara karşın çözüm sürecinin devamlılığı kalıcılığı hakkında açıklamalarda bulundu.Bidef olarak (SİLAHLAR SUSSUN,ÖLÜMLER DURSUN,SAVAŞA HAYIR BARIŞA EVET)Sloganı ile bütün Medya organlarına duyurdular.Bidef ßaşkanınından sonra mikrofonu eline alan BİDEF Basın Sözcüsü Sn. Soner Şarkcı’nın basın bildirisini basın mensuplarına okudular.Basın bildirisinden BİDEF Yönetimi ile davetli misafirler ile hatıra fotoğrafları çekildi.Hatıra fotoğrafından sonra basın açıklaması son buldu.

bidef1

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top