Siyaset

Belediye Başkan Adayı Dursun Mahalleli İle Buluşuyor

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av.Abdurrahman Dursun seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçedeki STK’la bir araya gelen Dursun her mahallede düzenlenen Söz Sizde adlı programlarla mahalle sakinleri ile bir araya gelerek halkın taleplerini dinleyip notlar alıyor.

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av.Abdurrahman Dursun, 31 Mart yerel seçimleri için büyük hedefler koymuştu. İstanbul’da AK Partiye en büyük desteği Sultangaziden almak için sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmaya başlayan Dursun ve ekibi ilçede sıkılmadık el bırakmamak için geceyi gündüze katıyor.

Esnaf ziyaretlerine devam eden Dursun geçtiğimiz aylarda ilçedeki STK’lar ile bir araya gelmişti. Bu ayda Söz Sizde diyerek her mahallede düzenlenen programlarla mahalle sakinleri ile bir araya geliyor. Toplantılarda halkın sıkıntılarını dinleyen Dursun notlar alarak seçim sonrasında yapılacak çalışmalarda öncelikleri belirlemeye çalışıyor.

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av.Abdurrahman Dursun, ilçemizin sıkıntılarını biliyoruz. Ürettiğimiz projelerle inşallah sıkıntıları çözeceğiz. Ama çalışmaya başlarken öncelik vereceğimiz işler olacak. İşte burada vatandaşımızın taleplerini dinleyerek çalışmalarımızı yönlendiriyoruz’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top