Sultangazi

Bekir Alyüz “Kamıştaşlılar’da Ak Partiden Başkasına Oy Çıkmaz”

Bekir Alyüz “Kamıştaşlılar’da Ak Partiden Başkasına Oy Çıkmaz”


Bekir Alyüz “Kamıştaşlılar’da Ak Partiden Başkasına Oy Çıkmaz”. Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin ilk turunun düzenleneceği 10 Ağustos’a 3 gün kala Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek programlarını organize etmeye devam ediyor.

 

Bugün Saat 20.30’da Malatya Kamıştaşlılar (Gevenis) Derneğinde düzenlenen programa Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Malatya Kamıştaşlılar Derneği Başkanı Bekir Alyüz, İlçe SKM Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İlçe Başkan Yardımcıları Hatip Akkuş, Cemalettin Çelebi ve Alihan Genç, Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger, Hakan Ceylan ve Ali Başkaya, Kamıştaşlı Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Yunus Akkuzu ile çok sayıda Kamıştaşlı katıldı.

Malatya Kamıştaşlılar Deneği Başkanı aynı zamanda Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Başkanı olan Bekir Alyüz yaptığı konuşmada Sultangazi Belediye Başkanı ve İlçe Başkanına teşekkür etti. Alyüz “ 12 yıldır Türkiye’de yapılan hizmet ortada. Bence Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan en az % 55 gibi bir oy ile ilk turda Cumhurbaşkanı seçilecektir. Bizim oyumuz belli Kamıştaşlılar olarak kurulduğu günden bu yana Ak Parti’ye destek olduk şimdide olmaya devam ediyoruz. Kamıştaşlılar’da Ak Parti’den başka parti’ye oy çıkmaz” dedi.

İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Belediye Başkanı Cahit Altunay‘ın birer selamlama konuşmasını yaptığı program ikramlarla son buldu. Ardından Ak Parti Ekibi Malatya Pötürge Tekederesi Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine geçerek orada ki vatandaşlardan Erdoğan’a destek istedi.

 

 

Foto / Haber ; Muhammed IŞIK

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top