Bayram Sevinçer, ‘Daha Huzurlu ve Mutlu Bir Mahalle Olacağız’

İsmetpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Bayram Sevinçer’in seçim çalışmaları ve azmi İsmetpaşalılar tarafından büyük takdir topluyor. Sevinçer, ‘Bizim mahallemiz ile ilgili derdimiz var. İnşallah dertlere derman olmak için bütün mahalleli birlikte çalışarak daha huzurlu ve mutlu bir mahalle olacağız’ dedi.

Bayram Sevinçer’in seçim irtibat bürosu mahalle içi ve dışından destek verelerin ziyaretçi akınına uğruyor.  

Mahalle sakinleriyle sık sık bir araya gelerek istişarede bulunan Sevinçer ve ekibi, notlar tutarak yapacakları çalışmalarda önceliklerini belirliyorlar.

Mahallemiz İçin Büyük  Hayallerimiz Var

Birlikte sıkıntıları çözmeye talibiz diyen Sevinçer, ‘Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz mahallemize hizmet etmek bizim görevimiz. Biz koltuğa değil hizmete talibiz. İsmetpaşa’da yaşayanlar bizim komşularımız. Gerek şahsım gerekse aza arkadaşlarımın yaptığı görüşmelerin sonucunu her hafta bir araya gelerek istişare ediyoruz. Mahallemiz için büyük hayallerimiz var. Yaşadığımız yeri güzelleştirmek, daha huzurlu ve insanlarımızın daha mutlu olacağı bir İsmetpaşa için çalışıyoruz. Biz bu güne kadar şahsi olarak mahallemize hizmet etmeye gayret gösterdik. Biliyoruz ki birkaç kişinin yapacağı çalışma her zaman yetersiz kalır. Biz bütün İsmetpaşa birlik olur mücadele edersek çocuklarımızın ve ailelerimizin huzurlu, mutlu olmasını sağlayabiliriz.

Yaptığımız ziyaretlerde halkımızla mahallemizi konuşuyor, ortak sıkıntıları belirleyip çözüm için yapmamız gerekenleri belirliyoruz. Mahallemizin her sokağında tanıdığımız dostlarımız var.  Tanıdık tanımadık bütün komşularımızla birlikte çalışacak, kocaman bir aile olacağız. Bizim ekibimiz sadece azalarımız değil, bütün İsmetpaşa. İnşallah bu birlikteliği sağlayacak, kardeşçe mutlu ve huzurlu bir mahalle olacağız’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir